شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:19 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733239
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری:

کشتار ظالمانه کودکان افغان فراموش نشدنی است/ دولت افغانستان مانع پایمال شدن خون شهدا جنایت تروریستی کابل شود

کشتار ظالمانه کودکان افغان فراموش نشدنی است/ دولت افغانستان مانع پایمال شدن خون شهدا جنایت تروریستی کابل شود
امان الله علیمرادی گفت: کشتار ظالمانه کودکان و نوجوانان بی‌گناه در حادثه تروریستی کابل در ماه مبارک رمضان به جرم محبّت و ولایت اهل بیت علیهم السلام جنایتی فراموش نشدنی و محکوم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن عرض تسلیت حادثه تروریستی در شهر کابل و با اشاره به آیه ۴۳ سوره ابراهیم گفت: جنایت تروریستی در شهر کابل که در آن تعداد زیادی از دانش آموزان دختر مدرسه سید الشهداء علیهالسلام، شهید و تعدادی مجروح شدند؛ دل هر انسان آزاده ای را به درد آورده و موجب تأسف و تاثر شدید است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: این کشتار ظالمانه کودکان و نوجوانان بی‌گناه در ماه مبارک رمضان به جرم محبّت و ولایت اهل بیت علیهم السلام جنایتی فراموش نشدنی و محکوم است.

وی تأکید کرد: دولت افغانستان مانع پایمال شدن خون این عزیزان و زیاده خواهی های گروه های تکفیری شود.

حجت الاسلام و المسلمین علیمرادی با بیان اینکه خداوند به خانواده‌های داغدار تسلیت دهد و مجروحان را سلامت و بهبودی کرامت کند، خاطر نشان کرد: از خداوند درخواست می‌کنم بین همه طوائف همبستگی ایجاد شود و تروریسم ریشه‌کن گردد و صلح و ثبات در منطقه و جهان برقرار شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733239
ارسال نظر
نظرات