شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:35 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733261
نماینده دامغان:

انتشار جدول جعلی بودجه توسط خبرگزاری دولت ناجوانمردی بود/ بودجه جابجا نشده و کاملا شفاف است

انتشار جدول جعلی بودجه توسط خبرگزاری دولت ناجوانمردی بود/ بودجه جابجا نشده و کاملا شفاف است
علی اکبر علیزاده، با اشاره به شایعه تغییر بودجه در مجلس گفت: مجلس اطمینان دارد که بودجه تغییری نداشته و این شایعه پراکنی اقدام ناجوانمردانه خبرگزاری دولت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر علیزاده، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مرآت درباره شایعه تغییر بودجه در مجلس گفت: یک شایعه در بیرون از مجلس از طرف کسانی که از ابتدای فعالیت مجلس دشمنی خود را اعلام کرده بودند، به کارشکنی و شایعه پراکنی پرداختند و شایعه تغییر بودجه در مجلس توسط یک عده ی خاص را منتشر کردند.

علیزاده با اشاره به اقدام نمایندگان مجلس در مقابل این شایعه خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس، در پی شایعات ناسالم و غلط خبرگزاری دولت و مخالفان مجلس انقلابی طی یک نامه ای به قالیباف درخواست کردند تا شفاف سازی توسط رئیس مجلس صورت بگیرد.

وی افزود: متاسفانه افراد کارشکن و دشمن مجلس این نامه را هم دست مایه دروغ و شایعه قرار دادند و این در صورتی اتفاق افتاد که موضوع چیز دیگری بوده است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتار خبرگزاری دولت به دور از جوانمردی بود تصریح کرد: خبرگزاری دولت متاسفانه بر خلاف رفتار حرفه ای خبری و خارج از ازادگی و جوان مردی یک لیست دروغین مبنی بر جا به جایی بودجه را انتشار داد و مجلس نیز تکذیب کرد زیرا بر اساس قانون 3 قالب بودجه ارسال میشود که شامل بودجه اول دولت، بودجه پیشنهادی دوم دولت بوده و سوم مصوبه مجلس است که لیست اول توسط خبرگزاری به نام مجلس منتشر شد. 

علیزاده با گلایه از انداختن مسئولیت این رفتار غیر حرفه ای بر گردن خبرنگار بیان کرد: خبرگزاری پس از تایید این موضوع، اشتباه خود را با ناجوانمردی بر گردن خبرنگار خود انداخت و این اشتباه فاحش را خطای سهوی خبرنگار عنوان کرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: مجلس با اطمینان از اینکه بودجه جابجا نشده و کاملا شفاف و درست است برای جلوگیری از بروز و شیوع شایعات از آقای قالیباف درخواست روشنگری داشت و کاملا مشخص است که از یک شخص بی حیا و بی فکر توقعی جز ایجاد شایعه و تخریب مجلس وجود ندارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1733261
ارسال نظر
نظرات