شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733275
بازیگر سینما و تلویزیون مطرح کرد:

دشمنان به دنبال از بین‌بردن کلیت نظام هستند

دشمنان به دنبال از بین‌بردن کلیت نظام هستند
اصغر نقی‌زاده با تاکید بر عناد دشمنان نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: دشمنان به دنبال این هستند که کلیت نظام را از بین ببرند و هر روز یک بهانه درست می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به لزوم حضور مردم در پای صندوق های رای گفت: راه حل همه مشکلات این است که همه مسئولان با هم خوب باشند و گوش به فرمان رهبری باشند، که در این صورت باز هم افراد بیشتری برای حضور در انتخابات تشویق می شوند.

اصغر نقی زاده با تاکید بر عناد دشمنان نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: دشمنان به دنبال این هستند که کلیت نظام را از بین ببرند و هر روز یک بهانه درست می کنند.

وی ادامه داد: هر کسی وارد صحنه انتخابات می شود باید به یاد داشته باشد که حرف بزرگتر یعنی مقام معظم رهبری را گوش کند.

نقی زاده تصریح کرد: افرادی که برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد می شوند نباید بگویند اون یکی بد بود من خوبم؛ باید بگوید من این کار را می کنم اما حرف تبلیغاتی نزند و وعده صدروزه الکی ندهد بلکه راهکار اساسی بدهد.

وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم شورای نگهبان کسانی را تایید کند که کارشناس باشند و کار اجرایی انجام داده باشند و البته اعتقادات لازم را داشته باشند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733275
ارسال نظر
نظرات