شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733279

کهگیلویه و بویراحمدی‌ها از یک‌ انتخاب خوب می‌گویند+تصاویر و فیلم

کهگیلویه و بویراحمدی‌ها از یک‌ انتخاب خوب می‌گویند+تصاویر و فیلم
شهروندان یاسوجی مطرح کردند: کاندیداها برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری باید عملگرا، صادق با مردم ، جوان و باتجربه باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس سیزدهمین دورهٔ انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد.

در این راستا شهروندان یاسوجی در اظهاراتی نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص انتخابات و ارئه دیدگاه های مختلف پیرامون عملکرد دولت و همچنین معرفی شاخصه های یک گزینه مناسب برای جایگاه ریاست جمهوری بیان کردند که شرح آن در زیر آمده است:

یکی از شهروندان یاسوجی با بیان اینکه یکی از شعارهای دولت یازدهم و دوزادهم ترویج روحیه نشاط و شادی در جامعه بود، اما این موضوع محقق نشد، گفت: جوانان کشور به ورزش، نشاط، سرگرمی نیازمند هستند اما این موضوع در دولت فعلی محقق نشد هر چند برخی نورچشمی ها و وابستگان دولت از مزیت های مختلفی در حوزه اقتصاد و کسب جایگاه و منصب برخوردار شدند.

وی به افزایش هزینه ازدواج، بیکاری قشر جوان از طرفی ضعف در پاسخگویی به نیازهای شغلی این قشر اشاره کرد و گفت: یک انتخاب مناسب، ویژگی های مختلفی دارد از جمله  تجربه، مهارت، آگاهی نسبت به اقتصاد و ترویج دهنده مشاغل آزاد برای رفع  بیکاری را می توان اشاره کرد.

 

یکی از جوانان شهر یاسوج اظهار داشت: دولت فعلی با شعار آمد اما در مقام عمل این شعارها محقق نشد از طرفی رشد و پیشرفت کشور در ابعاد گوناگون برای کشور صورت نگرفت.

وی آگاهی و اِشراف مردم نسبت به سیاست و  قانون اساسی را ملاک یک انتخاب مناسب در انتخابات ۱۴۰۰ دانست و گفت: بلوغ سیاسی  و فکری در انتخاب یک گزینه مناسب برای جایگاه ریاست جمهوری موثر است.
 

این شهروند انتخاب و انتخابات را به منزله دخالت در تحولات کشور دانست و افزود: برای تاثیر گذاری در امورات کشور نیازمند حق انتخاب هستیم و  یک انتخاب خوب برخواسته از آگاهی نسبت به سیاست و قوانین کشور است، از طرفی اگر شرایط یک انتخاب مناسب را پیگیری نشده باشد بدون شک گزینه انتخابی در انتخابات می تواند یک انتخاب غلط و براساس تقلید از دیگران باشد.

جوانی که دارای تحصیلات دانشگاهی بود و از نداشتن شغل گلایه داشت، اظهار کرد: به نظر می رسد ایجاد شغل در وعده های مسئولان محقق نشد هر چند در تریبون ها برای جلب آرای مردم از ایجاد شغل چندین هزار نفری موضوعاتی مطرح شد.

 

 

این جوان به عملگرایی کاندیداها برای حضور در انتخابات و صداقت در گفتار و عمل به وعده ها اشاره کرد و گفت: نسل جوان در انتخابات ریاست جمهوری افراد عملگرا و دارای برنامه را انتخاب می کنند.

بانوی یاسوجی با اشاره به اینکه بانوان دارای توانمندی های مختلفی در ابعاد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هستند و باید از ظرفیت آنها برای رشد و پیشرفت کشور استفاده کرد، گفت: به نظر می رسد شرایط مطلوبی برای اشتغال بانون از طریق اعطای تسهیلات به وجود نیامد.

 

وی عملکرد دولت را در حوزه اشتغال بانوان  نمره  "-4-"ر از 20  اعلام کرد و گفت: فردی که دلسوز و همصدا با مردم، قاطع در تصمیم گیری، جوان و کاردان، و  وام دارو وابسته به جناح های سیاسی نباشد می تواند گزینه مناسبی برای ریاست جمهوری باشد.


انتهای پیام/

+564
https://www.dana.ir/1733279
ارسال نظر
نظرات