شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733281
نایب‌رئیس مجمع جهانی اهل بیت(ع):

مجامع بین المللی عاملان حمله تروریستی به مدرسه‌ کابل را شناسایی کنند

مجامع بین المللی عاملان حمله تروریستی به مدرسه‌ کابل را شناسایی کنند
آیت‌الله دری نجف‌آبادی گفت: مجامع بین المللی و دولت افغانستان باید عاملان حمله تروریستی به مدرسه‌ای در کابل را شناسایی کرده و دلیل هتک حرمت به شیعیان روشن شود، در غیر این صورت ممکن است این جنایت هولناک در آینده نیز تکرار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ آیت‌الله دری نجف‌آبادی نایب‌رئیس مجمع جهانی اهل بیت(ع) با صدور پیامی حمله داعش به مدرسه دخترانه سیدالشهدا(ع) غرب کابل را محکوم کرد.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در این پیام آورده است: گروهک‌ ضداسلامی و ضد انسانی داعش این بار در ماه مبارک رمضان در یک‌اقدام وحشیانه ده‌ها کودک و نونهال را در کابل افغانستان به خاک و خون کشید و مسلمانان و شیعیان جهان را به ماتم نشاند.

مجامع بین المللی و دولت افغانستان باید عاملان این جنایت هولناک را شناسایی کرده و دلیل هتک حرمت به شیعیان روشن شود، در غیر این صورت ممکن است این جنایت هولناک در آینده نیز تکرار شود.

 پیروان اهل‌البیت(ع) در همه نقاط مختلف جهان مورد آزار و اذیت ایادی استکبار جهانی قرار می گیرند و هیچ کس هم پاسخگوی این جنایات نیست بنابراین در چنین شرایطی می طلبد وحدت و همدلی قابل توجهی در بین مسلمانان شکل بگیرد تا خود از حقوق حقه خود در مقابل دشمنان اسلام دفاع کنند.

استکبار جهانی برای دستیابی به اهداف خود نیازمند بلوا و آشوب در منطقه است و با دامن زدن به خشونت گرایی از طریق گروهک‌های تروریستی سعی در تفرقه‌افکنی در جهان اسلام و پیاده کردن نقشه های شوم خود در این کشور و کل منطقه خاورمیانه دارد.

داعش، گروهکی افراطی با رفتارهای ضدانسانی و ضداسلامی است و معرفی این گروه با نام اسلامگرا از سوی استکبار، با هدف تخریب چهره اسلام در جهان انجام می شود و اعضای این گروهک تکفیری به هیچ یک از اصول اخلاقی و وجدانی پایبند نیستند و تنها منطق جنگ و مظلوم کشی در میان آنان رواج یافته است.

گروهک های تکفیری از قبیل داعش، جیش النصره و القاعده با حمایت های آل سعود و اسرائیل جنایتکار شکل گرفته اند و امروز ارزشها و مقدسات دین مبین اسلام را به بازی گرفته اند و مسلمانان باید روحیه وحدت و همدلی را در خود تقویت کرده و آل سعود و اسرائیل را از حمایت این گروهک ها منع کنند که در این صورت شکست داعش و همه گروهک های تکفیری قطعی می شود.

ملت مومن و موحد ایران اسلامی به خصوص استان مرکزی ضمن تسلیت به خانواده‌ها و بازماندگان شهدای این فاجعه دردناک و آرزوی سلامتی برای مجروحان این حادثه خواستار رسیدگی به این جنایت هولناک هستند

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1733281
ارسال نظر
نظرات