شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733293
سرپرست شبکه بهداشت و درمان راز و جرگلان عنوان کرد:

انجام ۲۱ هزار بازدید در رازو جرگلان/ پلمب ۵۸ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی

انجام ۲۱ هزار بازدید در رازو جرگلان/ پلمب ۵۸ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی
رضا علی یوسفی با اشاره به اینکه در سال 99 تعداد 20 هزار و 937 مورد بازدید توسط بازرسان انجام شد، گفت: در بازدیدهای انجام شده 58 مورد پلمب و 979 مورد اخطاریه صادر شد، علاوه براین 318 پرونده نیز به مراجع رسیدگی تخلفات ارجاع داده شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا علی یوسفی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به اینکه در سال 99 بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان در دو نوبت صبح و عصر بر مراکز تهیه و توزیع موادغذایی و اماکن عمومی نظارت داشته اند، اظهار داشت: براین اساس در سال گذشته تعداد 20 هزار و 937 مورد بازدید توسط بازرسان انجام شده است.

 

وی ادامه داد: بازرسی های انجام شده شامل هفت هزارو 321 مورد امکنه عمومی، 11 هزار و 573 مورد مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و دو هزار و 43 مورد کارگاه های خانگی و غیر خانگی بوده است.

 

یوسفی اضافه کرد: در بازدیدهای انجام شده 58 مورد پلمب و 979 مورد اخطاریه صادر شد، علاوه براین 318 پرونده نیز به مراجع رسیدگی تخلفات ارجاع داده شدند.

 

وی عنوان کرد: نظارت های بهداشتی از سوی تیم نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی همچنان ادامه دارد و با متصدیانی که پروتکل های بهداشتی و محدودیت های کرونایی را رعایت نکنند، برخورد جدی خواهد شد.

 

یوسفی با اشاره به فرارسیدن عید فطر گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، نماز عید فطر در این شهرستان برگزار می شود بنابراین از مردم می خواهم ضمن رعایت فاصله اجتماعی و زدن ماسک، سجاده و مهر شخصی به همراه داشته باشند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

https://www.dana.ir/1733293
ارسال نظر
نظرات