شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733391

چشم البرز پس از ۱۰ سال به اردوگاه ماده ۱۶ معتادان روشن شد

چشم البرز پس از ۱۰ سال به اردوگاه ماده ۱۶ معتادان روشن شد
استاندار البرز گفت: اردوگاه ماده ۱۶ مورد مطالبه و انتظار مردم بود که با پیگیری‌ های مجدانه و با بسیج مجموعه مسئولان مرتبط استان اکنون به سر منزل مقصود رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، عزیزاله شهبازی در مراسم افتتاح اردوگاه ماده ۱۶ البرز که روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت صورت گرفت، با اشاره به اینکه این امکان مهم پس از سال‌ها انتظار و مطالبه مردم به سرانجام رسید، افزود: جای خرسندی دارد که در آستانه عید سعید فطر شاهد بهره برداری از یک پروژه مهم در استان هستیم که حاصل اقدامی منسجم و گروهی است.

وی افزود: کرج طی چند سال اخیر بیش از پیش توانسته با کارهای گروهی و در نهایت تعامل و هم افزایی پروژه‌های بزرگی را به سرانجام برساند.

استاندار البرز اظهار داشت: اکنون این مجموعه می‌تواند ۵۰۰ معتاد متجاهر را از سطح استان جمع‌آوری کرده و مورد غربالگری و مداوا قرار دهد و البته در این مسیر از ظرفیت شهرداری‌ های استان نیز استفاده می‌ شود.

شهبازی در خاتمه از تلاش‌ ها و هماهنگی‌ های فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)، رییس دادگستری و دادستان البرز، دبیر کمیته مبارزه با مواد مخدر، نیروی انتظامی استان و سایر مسئولانی که در این راستا همراهی و مساعدت داشتند نیز قدردانی کرد.

شایان ذکر است از ابتدای شکل گیری استان البرز تاکنون موضوع راه اندازی کمپ ماده ۱۶ معتادان به یک چالش تبدیل شده بود.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1733391
ارسال نظر
نظرات