شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733423
وزیر آموزش و پرورش:

هیچ امتیاز ویژه ای در جذب معلم برای هیچ قشری قائل نشدیم

هیچ امتیاز ویژه ای در جذب معلم برای هیچ قشری قائل نشدیم
با تاکید بر اینکه ما در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای را به هیچ قشری ندادیم گفت: اخباری که به صورت نادرست در برخی شبکه ها مبنی بر اینکه ما فرصت معلمی را برای اقشاری، خاص کرده ایم یا اقشاری را محروم کرده ایم، به هیچ وجه صحت ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن حاجی میرزایی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش مورد توجه فضای مجازی است و ما هم استقبال می کنیم که به موضوعات آموزش و پرورش پرداخته شود اظهار کرد: اما باز از همه معلمان، دانش آموزان و مدیران می خواهم مراقب اطلاعات نادرستی که بعضا از روی برخی شیطنت ها و برای تخریب روحیه فرهنگیان منتشر می شود باشند.

 
وی افزود: مخاطبان اخبار را مستقیما از صفحات رسمی پیگیری کنند و به اطلاعات نادرستی که برخی با اهداف سیاسی منتشر می کنند توجه نکنند.
 
وزیر آموزش و پرورش در ادامه با تاکید بر اینکه ما در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای را به هیچ قشری ندادیم گفت: همه کسانی که متقاضی شغل شریف معلمی هستند باید در آزمون سراسری شرکت کنند. همه کسانی که در آزمون سراسری و فرایند گزینش و مصاحبه موفق می شوند، می توانند به شغل معلمی بپردازند.
 
حاجی میرزایی در برنامه نگاه هفته وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اخباری که به صورت نادرست در برخی شبکه ها مبنی بر اینکه ما فرصت معلمی را برای اقشاری، خاص کرده ایم یا اقشاری را محروم کرده ایم به هیچ وجه صحت ندارد.
 
انتهای پیام/
 منبع: ایسنا
https://www.dana.ir/1733423
ارسال نظر
نظرات