شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 17:19 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733506
رئیس پلیس‌راه مازندران خبر داد؛

تشدید طرح ممنوعیت ورود خودرو‌های غیربومی در مازندران/ تردد در محور هراز کاهش یافت

تشدید طرح ممنوعیت ورود خودرو‌های غیربومی در مازندران/ تردد در محور هراز کاهش یافت
علیرضا قدمی گفت: طرح تشدید ممنوعیت ورود خودرو‌های غیر بومی به مازندران از روز گذشته آغاز شده و تا شنبه هفته آینده ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قدمی در گفت و گو با خبرنگار بلاغ، با اشاره به اینکه طرح تشدید ممنوعیت ورود خودرو‌های غیربومی از روز گذشته همزمان با سراسر کشور در مازندران آغاز شده است اظهار کرد: این طرح تا شنبه 25 اردیبهشت ادامه دارد.

وی تصریح کرد: مبادی ورودی استان به ویژه در محور‌های کندوان، هراز و سوادکوه در مناطق ولی آباد، پلور و گدوک توسط همکاران پلیس و دوربین‌ها در حال کنترل است.

رئیس پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: خودرو‌های متخلف برای تردد در شهر‌های قرمز یک میلیون تومان و شهر‌های نارنجی و زرد 500 هزار تومان جریمه می‌شوند.

این مسئول با بیان اینکه محدودیت‌های شبانه همچنان از ساعت 22 شب تا سه بامداد اجرا می‌شود افزود: تردد خودرو‌ها بین شهر‌ها هم با پلاک غیر آن شهر، غیر مجاز است و شامل جریمه می‌شود.

قدمی تصریح کرد: کادر درمانی، دارندگان اسناد پزشکی، ابلاغیه‌های قضایی و همچنین نیرو‌های مسلح در حال ماموریت از استثنائات به شمار می‌روند و برابر ابلاغیه می‌توانند تردد کنند.

وی گفا: به دلیل اعمال محدودیت های ترافیکی ترددها هم اکنون در محور هراز محدوده گزنک کاهش یافته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733506
ارسال نظر
نظرات