شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:17 منتشر شده در مورخ: 1400/02/23 شناسه خبر: 1733654

بیانیه علمای شیعه و سنی راز و جرگلان در حمایت از مردم فلسطین

بیانیه علمای شیعه و سنی راز و جرگلان در حمایت از مردم فلسطین
علمای شیعه و سنی شهرستان راز و جرگلان با صدور بیانیه ای حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرده و جنایات رژیم صهیونیستی اسرائیل را محکوم کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیَهُودَ»

رژیم نیمه جان صهیونیست در ماه میهمانی خداوند و در سکوت مجامع روسیاه حقوق بشری سازمان های بین المللی و سکوت خفت بار ممالک به ظاهر اسلامی در قالب معامله قرن، غاصبانه اقدام به اخراج اهالی مسلمان نشین محله شیخ جراح در قدس شریف، تعرض و آتش زدن مسجدالاقصی و کشتار بی امان زنان و کودکان فلسطینی نمود که اما این بار و در کمال شگفتی و ناباوری درب های آتش‌ جهنم را بسوی خود باز نمود. اینک با خروش هر موشک نقطه زن مجاهدان حماس بر امنیت عنکبوتی رژیم صهیونیستی چشمان حیرت زده دوستان به اشک شوق نشست و امید ایشان برای آزادی قدس شریف افزون شد.
یادمان نمی رود زمانی که سرداران شهیدمان در سپاه قدس در حال آموزش، ساخت، ارتقاء و توسعه تجهیزات دفاعی بودن که امروز حماسه ساز میدان نبرد شده اند و دیگر گفتمان سازش نمی تواند جلودار حرکت مسلمانان گردد وزمان بزن در رو به پایان رسیده و محور مقاومت امروز به موشک های نقطه زن دست پیدا کرده است.
آنچه امروز جهان به نظاره آن نشسته است نتیجه وفاداری جبهه مقاومت و در میدان بودن این یگانه وجدان بیدار جهان اسلام به زعامت رهبری عظیم الشأن انقلاب اسلامی است.

علمای شیعه و سنی درشهرستان راز وجرگلان ضمن تجدید پیمان با مردم مظلوم فلسطین و آرزوی پیروزی های بیش از پیش جبهه مقاومت و تبریک و تسلیت به خانواده شهداء ، جنایات سبوعانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و تنها راه علاج برای نابودی رژیم صهیونیستی را بلسان مبارک مقام معظم رهبری وحدت جهان اسلام و حرام شرعی نمودن هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی توسط علمای اسلام می داند.
بهم خوردن معادلات جبهه استکبار در مواجه با راهبردهای جبهه مقاومت این نوید را به امت اسلام مخابره می کند که ««أَلَیسَ الصُّبْحُ بِقَرِیب»»

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733654
ارسال نظر
نظرات