شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1400/02/23 شناسه خبر: 1733657
تهیه کننده فیلم جشنواره فجر بیان کرد:

انتخابات نقش آفرینی مردم در تعیین مسیر حساس کشور است

انتخابات نقش آفرینی مردم در تعیین مسیر حساس کشور است
روح اله شمقدری گفت: حداقل وظیفه مردم نقش آفرینی در انتخاب فردی است که بتوان مسیر حساس کشور را تعیین و ترسیم کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روح الله شمقدری تهیه کننده فیلم سینمایی "روزگاری عشق و خیانت" در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: بحث انتخاب به انتخابات جمهوری اسلامی ایران و اهمیتی که در جهانی دارد فراتر از اهمیت آن در داخل است انتخاباتی که در پیش رو داریم انتخاب رئیس جمهور است که مهمترین نقش اجرایی کشور را دارد و قطعاً انتخابات جدا از اثرات مهمی که می‌تواند در عرصه‌های داخلی داشته باشد اهمیت و تاثیرگذاری جهانی نیز قطعاً خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به وضعیتی که در کشور داریم و عملکرد غیر قابل قبول دولت فعلی به هر ترتیب انتظار می رود به امید خدا مردم با حضور خود در گام اول و در گام دوم با انتخاب فردی که از نگاه خود اصلح هست بتوان تغییر مثبتی در عرصه داخلی و به تبع آن در عرصه های خارجی داشته باشد که باعث اعتلای انقلاب اسلامی ایران باشد .

تهیه کننده فیلم سینمایی "روزگاری عشق و خیانت"  در خصوص چرایی حضور حداکثری مشارکت عموم مردم در انتخابات با هرگونه سمت و سوی سیاسی گفت: هر کدام از ما اگر برای زندگی خود اهمیتی قائل باشیم باید نسبت به اتفاقات اطرافمان حساسیت داشته باشیم.

شمقدری  بیان کرد: حداقل وظیفه مردم نقش آفرینی در انتخاب فردی است که بتوان مسیر حساس کشور را تعیین و ترسیم کنند.

وی تصریح کرد: این حضور یک وظیفه و فراتر از آن یک تکلیف بر گردن ماست، اگر این حضور را محقق کنیم قطعاً و قطعاً می تواند انتخابی رقم بخورد که در زندگی ما حضور مثبتی داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733657
ارسال نظر
نظرات