شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1400/02/23 شناسه خبر: 1733663
امام جمعه دهگلان:

ارتباط با رژیم صهیونیستی نشان خواری و خفت کشورهای عربی است

ارتباط با رژیم صهیونیستی نشان خواری و خفت کشورهای عربی است
ماموستا عبدالسلام محمدی امام جمعه دهگلان گفت: کشورهای عربی اسلامی که امروز با اسرائیل هم پیمان شده اند و این رژیم منحوس را به عنوان کشوربه رسمیت می شناسند این گونه حرکات نشان از خواری و خفت کشورهای این کشورهاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، صبح امروز همزمان با سراسر ایران اسلامی نمازعید سعید فطر به امامت ماموستا عبدالسلام محمدی در مسجد جامع شهر دهگلان اقامه شد.

 ماموستا عبدالسلام محمدی امام جمعه دهگلان در خطبه های نماز عید سعید فطربا اشاره به حمله ناجوانمردانه افراد مسلح که به اسم اسلام، با پرچم اسلام  و با الفاظ اسلامی به مدرسه دخترانه ای در افغانستان که 60 نفر دانش آموز بی گناه شهید و بیش از 150 نفر هم زخمی کردند گفت: این گونه حرکات مخصوصا در ماه مبارک رمضان که ماه حفظ حرمت ها است و حفظ حرمت خون انسان مومن و ایماندار از کعبه که خانه واجب تر است اما عده ای در این ماه به اسم  دین در راستای بدنام کردن دین مقدس اسلام، اسلام ستیزی و هتک حرمت می کنند حقیقتا این حرکات شنیع محکوم است و چهره  نورانی، رحمت،عطوفت و برادری اسلام راخدشه دار می کنند که انشاء الله  در اذهان و تفکرات به اسم اسلام ثبت نشود.

ماموستا محمدی در ادامه با اشاره به موضوع مهم فلسطین و بیت المقدس که دغدغه عالم اسلامی است گفت: بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمین، محل هبوط انبیای الهی و به عنوان  مسجدی که متعلق به مسلمانان است امروز تحت تصرف ارتش بی رحم، که در اکثر آیات قرآن در ذم یهود و ذم بنی اسرائیل در بی عهدی و بی پیمانی و در قتل انبیا و یپامبران در اعتراض بر دستورات الهی از آنان نام برده شده است متاسفانه امروز مسلمانان فلسطین اسیر و خوار این رژیم نامشروع شده و صهیونیست در کمال خشونت با افراد مسلمان غیر مسلح برخوردار می کنند.

امام جمعه دهگلان گفت: مسئله فلسطین باید خط قرمز کشورهای اسلامی باشد و کشورهای اسلامی که امروز با اسرائیل هم پیمان شده اند و این رژیم منحوس را  به رسمیت می شناسند و تایید می کنند این نشان از خواری و خفت کشورهای عربی اسلامی است که با این  رژیم جعل و ظالم ارتباط برقرار می کنند.

وی با اشاره به وحدت و اتحاد گفت: اگر مسلیمن جهان با هم اتحاد، یکدل و خواستارعزت اسلام هستند باید در قضیه فلسطین متحد شوند و نباید مشکلات عالم اسلامی باعث فراموشی قضیه فلسیطن، بیت المقدس و دادخواهی این مردم مظلوم شود هر چند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تاسیس و نامگذاری روز قدس، فلسطین را به عنوان یکی از مهمترین مسائل امور خارجه خود قرارداده است و در طول تاریخ کمک و یاور این مردم مظلوم بوده است که جای افتخار است.

ماموستا محمدی اظهار داشت: نیاز است کشورهای اسلامی هم با رژیم اسرائیل قطع ارتباط نمایند و با همکاری مردم فلسطین باعث آزاد سازی فلسیطن و قبله اول مسلیمن شوند که این وعده الهی است و خداوند به ایمانداران وعده می دهد که اگر شما یاری گر دین الهی باشید خداوند متعال نصرت و یاری شما را خواهد داد.

 امام جمعه دهگلان با بیان اینکه آینده از آن اسلام خواهد بود گفت: موج اسلام خواهی در اروپا، امریکا و دیگر کشورها تعداد مسلمانان به صورت اختیاری  دور شریعت اسلامی جمع می شوند زیرا دین اسلام دین اخوت و برادری است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733663
ارسال نظر
نظرات