شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1400/02/23 شناسه خبر: 1733666

مردم مراقب فتنه و نفوذ در آستانه انتخابات باشند/ شعارهای سازشکارانه دادن برای جلب آرا مردم، صدای دشمن است

مردم مراقب فتنه و نفوذ در آستانه انتخابات باشند/ شعارهای سازشکارانه دادن برای جلب آرا مردم، صدای دشمن است
حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی امام جمعه کرمان گفت: مردم در آستانه انتخابات مراقب نفوذ و فتنه در برخی از نامزدها و طرفداران آنها باشند که صدای دشمن از حلقوم آنها بیرون می آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "راه آرمان" حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی امام جمعه کرمان در خطبه های نماز عید سعید فطر ضمن ابراز تاسف از حوادث تروریستی اخیر در منطقه اظهار کرد: امروز دعا کنیم برای زنان و کودکان مظلوم افغانستان، مظلومین فلسطین اشغالی که سالها رژیم جعلی غاصب اسرائیل زن و کودک فلسطینی را به خاک و خون می کشد و موجب تهاجم وحشیانه قرار می دهد.

نماینده ولی فقیه در کرمان افزود: هیچ صدایی از دنیای امروز که خود را طرفدار و پشتیبان قانون و حمایت از فقیر و مستضعف در شعار می داند و دفاع از انسانیت را در شعار در دستورکار خود قرار داده است برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین شنیده نمی شود.

وی همچنین با اشاره به انتخابات 1400 اظهار کرد: اولین وظیفه حضور حداکثری در پای صندوق های رای است صندوق های رای هم در انتخابات ریاست جمهوری و هم شورا که هم افرادی که به شورا راه پیدا می کنند با پشتیبانی شما برای عمران و آبادانی شهر و روستا کار و تلاش کنند هم کسی که مسئولیت اجرایی کشور را بر عهده می گیرد با پشتیبانی قوی آرا شما بتواند 4 سال کشور را با مدیریت قوی اداره کند.

مردم مراقب فتنه و نفوذ در آستانه انتخابات باشند

حجت الاسلام علیدادی ضمن تاکید بر هوشیاری مردم در مقابل دو خطر بزرگ فتنه و نفوذ در آستانه انتخابات توضیح داد: فتنه و نفوذ هر دو ریشه ها و مصادیقی دارند مصادیق فتنه و نفوذ سه نوع صدا است که ممکن است از کسانی که خود را در معرض کاندیداتوری قرار می دهند به خصوص در معرض نامزدی ریاست جمهوری یا از طرفداران آنها شنیده شود مواظب این سه نوع صدا باشید که از حلقوم هر شخصی که باشد صدای دشمن است نه صدای جمهوری اسلامی

امام جمعه کرمان افزود: اولین صدا تکرار حرفهای دشمن است برخی از نامزدها و طرفداران آنها ممکن است حرفهای دشمن را تکرار کنند و مراکز قانونی کشور را زیر سوال ببرند و به قانون کشور حمله کنند ممکن است این حرفها به وسیله کسانی گفته شود که بارها بر مسئولیتهای این کشور تکیه کردند و کسانی که بارها از مردم رای گرفتند.

برخی نامزدها صدای دشمن شده اند و مراکز قانونی کشور را زیر سوال می برند

وی خاطرنشان کرد: افزادی مراکز قانونی کشور را زیر سوال می برند و به شورای محترم نگهبان حمله می کنند و به مجریان دلسوز و امین انتخابات که انتخابات این کشوررا به بهترین وجه برگزار می کنند حمله کنند این صدا صدای جمهوری اسلامی نیست بلکه صدای دشمن است.

 

صدای فتنه در صورت شکست، انتخابات را زیر سوال می برد

حجت الاسلام علیدادی با اشاره به منیت برخی کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: صدای دوم عبارت است از صدایی که از روی هوا و هوس باشد و منیت در آن باشد خود را می بینند و به دیگران توجه ندارند و کشور را بر مدار و محور خود تعریف می کنند اگر خودشان در موضوعی پیروز شوند آن انتخابات انتخابات سالم و درستی است اگر شکست بخورند یا در مراحل گزینش گزینش نشوند انتخابات را زیر سوال خواهند برد این همان صدای فتنه و نفوذ است.

شعارهای سازشکارانه دادن برای جلب آرا مردم، صدای دشمن است

نماینده ولی فقیه در کرمان عنوان کرد: صدای سوم که صدای جمهوری اسلامی نیست یا ریشه در فتنه دارد یا نفوذ حرفهای منفعل در برابر دشمن زدن و شعارهای سازشکارانه دادن است فکر می کنند؛ اگر منفعلانه حرف بزنند آن وقت است که می توانند آرا مردم را جلب کنندمراقب این 3 گفتمان نباشید هیچکدام گفتمان جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی نیست.

وی در پایان مطرح کرد: امیدوارم انتخاباتی قوی با رای حداکثری در این مقطع از تاریخ که حساسیت ویژه خود را دارد تحت رهبری و زعامت ولی امر مسلمین آیت الله العظما امام خامنه ای (مدظله العالی) به وسیله مردم شهید پرور ایران اسلامی رقم بخورد و سربلند از این آزمون و امتحان الهی بیرون بیاییم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733666
ارسال نظر
نظرات