شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:42 منتشر شده در مورخ: 1400/02/23 شناسه خبر: 1733678
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

مهمانی خدا برای بندگانش بسیار نورانی و مملو از کرامت بود/تشویق به عدم حضور در انتخابات، نغمه شیطانی است

مهمانی خدا برای بندگانش بسیار نورانی و مملو از کرامت بود/تشویق به عدم حضور در انتخابات، نغمه شیطانی است
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی گفت: مهمانی خدا برای بندگانش بسیار نورانی و مملو از کرامت بود و از خداوند می‌خواهیم دستمان را بگیرد تا آن چه بدست آورده‌ایم را از دست ندهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نماز عید فطر با تبریک عید بزرگ مسلمین اظهار کرد: خدای متعال ما را به تقوا دعوت کرد و خودش را نیز اهل تقوا معرفی کرد.  


وی تصریح کرد: انسان با خداوند عهد و پیمان دارد تا معبودی جز خدا را نپرستد و خود را در عهد و پیمان‌های با خدا حفظ کند و این یکی از مصادیق محکم تقواست.  

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: بعد از یک ماه با برکت و سراسر بندگی، امروز عید فطر اعلام شد که آن را به همه مومنان تبریک عرض می‌کنم. ماه مبارک رمضان با سحرخیزی، ملاقات با قرآن، مناجات و مواسات گذشت و برکات بسیاری داشت.  

خطیب نماز عید فطر خاطرنشان کرد: خدا را شکر می کنیم که نماز عید فطر به صورت متمرکز در قزوین و نقاط دیگر استان برگزار شد و این همدلی و تمرکز در برگزاری نماز عید فطر، توصیه جدی دین است.  

وی عنوان کرد: مهمانی خدا برای بندگانش بسیار نورانی و مملو از کرامت بود و از خداوند می‌خواهیم دستمان را بگیرد تا آن چه بدست آورده‌ایم را از دست ندهیم و این انس با قرآن که در ماه رمضان افزایش می‌یابد را در طول سال حفظ کنیم.  

وظیفه داریم در انتخابات حماسه‌آفرینی کنیم

امام جمعه قزوین اظهار کرد: آیات قرآن چشمه‌های رحمت حق هستند و ریشه‌های انسانی ما با چشمه‌های رحمت حق جان می‌گیرد و انسانیت انسان با قرآن شکوفا می‌شود و همت کنیم تا این شکوفایی را ماه مبارک آینده نگه داریم.    

عابدینی کشتار دختران دانش‌آموز در افغانستان را به ملت مظلوم این کشور تسلیت گفت و تصریح کرد: شهادت مظلومان این کشور که قربانی ترور شدند را تسلیت عرض می‌کنم و از خدا می‌خواهیم شر اشرار و ظالمان و جنایتکاران آمریکایی که همه این فجایع به آنها بر می‌گردد را از سر مسلمانان کوتاه کند.  

وی بیان کرد: خیلی امیدواریم غده سرطانی صهیونیست به زودی از میان برود و نامی از آن باقی نماند. ما خودمان را همدرد مردم مظلوم فلسطین می‌دانیم، کودکان، مردان و زنانی که مقاومت می‌کنند و سیلی انتقام بر صورت صهیونیست‌ها نواخته‌اند.  

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: مردم فلسطین تا چند سال پیش با سنگ در مقابل صهیونیست‌ها مقاومت می‌کردند اما امروز شاهدیم هر روز قدرتشان ارتقا می‌یابد و سلاح هایشان پیشرفته‌تر می‌شود و خدا را شاکریم که به آیه "واَعِدّوا لَهُم مَااستَطَعتُم مِن قُوَّة" عمل می‌شود.    

خطیب نماز عید فطر بیان کرد: زمانی صهیونیست‌ها برای تمام منطقه برنامه داشتند اما امروز کار به جایی رسیده دور خودشان دیوار کشیده‌اند و ان‌شاءالله آن دیوار با سیلی انتقام بر چهره کریه آنها ریخته خواهد شد تا آنجایی که هیچ اشغالگر صهیونیستی در هیچ جای جهان روی آسایش و امنیت را نبیند.

افرادی را انتخاب کنیم که دارای روحیه صداقت و خدمتگزاری باشند 

وی عنوان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری از وظایف جدی ماست و همه باید سرباز رهبر و دین باشیم تا تعداد شرکت کنندگان در انتخابات افزایش یابد.

 عابدینی افزود: در این مسیر بیدار باشیم و بصیرت داشته باشیم تا آن کسانی که با کلمات فتنه‌انگیز درباره انتخابات صحبت می‌کنند و خون شهدایی مانند حاج قاسم سلیمانی‌ها و هزاران شهید دیگر را نمی‌بینند و یکه تازانه بر مرکب هوا و هوس سوار شده و نغمه شیطانی سر می‌دهند را مراقبت کنیم.  

امام جمعه قزوین گفت: هر کسی باعث شود یک نفر کمتر در انتخابات حضور پیدا کند و مردم را به عدم حضور تشویق کند، نغمه شیطانی است. ما وظیفه داریم برای حضور در انتخابات حماسه آفرینی کنیم.  

وی ادامه داد: در باب شوراها افرادی را انتخاب کنیم که اهل کار، امانتدار، پاک دست و دارای روحیه صداقت و خدمتگزاری باشند و مبادا خودمان را به دام کسانی بیندازیم که چشم طمع به بیت‌المال داشته باشند و نیت خدمت ندارند و برای سوء استفاده وارد این عرصه می‌شوند.  

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: مسائل بهداشتی را حتما بیشتر رعایت کنیم تا این ویروس از مردم ما و دنیا دست بردارد و مردم روی آسایش و سلامتی ببینند و برای بیماران کرونایی، غیر کرونایی و فقرا دعا کنیم.
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1733678
ارسال نظر
نظرات