شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:15 منتشر شده در مورخ: 1400/02/23 شناسه خبر: 1733698
تعطیلات عید فطر:

اعمال محدودیت های تردد تعطیلات عیدفطر در کهگیلویه+جزئیات

اعمال محدودیت های تردد تعطیلات عیدفطر در کهگیلویه+جزئیات
فرماندار کهگیلویه از اعمال محدودیت های تردد تعطیلات عیدفطر تا پایان ۲۵اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صبح زاگرس موج چهارم کرونا از ۱۷ فروردین ماه با توجه به امار رو به رشد بستری ها و تست های کرونا  شهر دهدشت، با اعمال محدودیت های دو هفته‌ ای، گروه شلغی ۲ تا ۴ را به تعطیلی کشاند.

 موجی که به‌ دنبال سفرهای نوروزی و عدم‌رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تغییر وضعیت به قرمز شهر دهدشت را با یکی از سخت‌ترین روزهای کرونایی مواجه کرد و باعث شد این محدودیت ها در دو نوبت دیگر از سوی فرماندار تمدید شود.
 
با کاهش نسبی آمار بیماران کرونایی در شهرستان کهگیلویه و با توجه به مشکلات مالی صنوف بازار روز این شهر از ۱۸ اردیبهشت ماه  فعالیت آنها با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی از سر گرفته شد. 
 
آیا با توجه به برداشته شدن محدودیت ها و تعطیلات عیدفطر باید دید نظارت بر ورودی های شهر و ممنوعیت ورود پلاک های غیربومی انجام خواهد شد؟ یا باید در این تعطیلات اماده موج جدیدی از کرونا را در شهرستان بود؟
 
 
فرماندار کهگیلویه در این خصوص گفت: این محدودیت ها تا پایان روز شنبه ۲۵اردیبهشت ماه اعمال خواهد شد.
 
دارا کریمی نژاد بابیان اینکه  شهرستان کهگیلویه در حال عبوراز بحران پیک چهارم ویروس کروناست افزود: در این ایام  فشارهای زیادی به اصناف و شبکه بهداشت و درمان وارد شد که قدردان زحمات  و همکاریهای این افراد هستیم.
 
 
وی در بازدید از ایستگاه منع تردد پاسگاه حسین آباد تصریح کرد : بنا بر مصوبه ستاد ملی کرونا در طرح محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر سفر پلاک‌های غیربومی به شهرستان کهگیلویه ممنوع است و در صورت مشاهده  غیربومی‌ها در این مورد اعمال قانون میشود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1733698
ارسال نظر
نظرات