شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1400/02/23 شناسه خبر: 1733707
امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب:

جنایات در کشورهای مسلمان توسط استکبار جهانی انجام می شود

جنایات در کشورهای مسلمان توسط استکبار جهانی انجام می شود
حجت الاسلام جواد فاطمی نسب گفت: فاجعه خونبار دبیرستان دخترانه سیدالشهداء (ع) شهر کابل افغانستان در روز شنبه ۲۵ رمضان اقدام تروریستی استکبار جهانی در کشور افغانستان بود که ۱۵ شهید و ۲۰۰ مجروح برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بازی دراز ، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز عید سعید فطر با اشاره به وقایع سرزمین های اشغالی فلسطین اظهار داشت: دولت نتانیاهو برای نجات از مخمصه ای کهدر آن گرفتار شده است با جلو انداختن گروهک های تندرو یهودی اقدامات مذبوحانه ای را آغاز کرده است.

امام جمعه سرپل ذهاب ادامه داد: ورود بیش از ۲ هزار تندرو شهرک نشین یهودی به مسجد الاقصی و برپایی عبادات و مراسمات مخصوص مذهبی یهودی در این مسجد یک تلاش مذبوحانه با رنگ و لعاب مذهبی برای رسیدن به چند هدف اصلی است.

وی خاطرنشان کرد: جبران شکست های راهبردی در سال های اخیر در برابر مقاومت و تلاش برای خروج رژیم‌صهیونیستی از بن بست سیاسی و اجتماعی از جمله اهداف پشت پرده این جریان در سرزمینهای اشغالی است که توسط دولت نتانیاهو دنبال می‌شود.

جوادفاطمی نسب در ادامه ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در افغانستان اذعان داشت: فاجعه خونبار دبیرستان دخترانه سیدالشهداء (ع) شهر کابل افغانستان در روز شنبه ۲۵ رمضان اقدام تروریستی استکبار جهانی در کشور افغانستان بود که ۱۵ شهید و ۲۰۰ مجروح برجای گذاشت.

وی افزود: در پشت صحنه واقعی این جنایات سیاست شیطانی آمریکا قرار دارد و لازم است که دولت افغانستان و مجامع بین المللی برای پیشگیری از این جنایات اقدامات مناسبی را انجام دهند.

امام جمعه شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات پیش رو کشور اشاره کرد و گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در مردادماه آزمون بزرگی است که در پیش روی ملت بصیر ایران اسلامی قرار دارد و باتوجه به اوضاع جهانی حضور حداکثری مردم در انتخابات یک تکلیف است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733707
ارسال نظر
نظرات