شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:19 منتشر شده در مورخ: 1400/02/24 شناسه خبر: 1733796
توسط سخنگوی سازمان هواپیمایی؛

سقوط هواپیما در شرق تهران تکذیب شد

سقوط هواپیما در شرق تهران تکذیب شد
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تکذیب سقوط هواپیمای فوق سبک در شرق تهران، گفت: تیم بررسی سانحه سازمان هواپیمایی به محل سقوط اعزام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسن ذیبخش اظهار کرد: صبح امروز به نقل از یکی از سایت‌های خبری ادعا شده که هواپیمایی دو نفره در شرق تهران سقوط کرده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری بدون تأیید یا رد این خبر گفت: سازمان هواپیمایی کشوری در حال پیگیری این موضوع است و به محض دستیابی به اطلاعات موثق در این باره اطلاع رسانی می شود.
 
وی اضافه کرد: اینکه ادعا شده امروز هواپیمایی دو نفره متعلق به نیروی انتظامی سقوط کرده است، تکذیب می‌شود؛ طبق استعلام و پیگیری که از نیروی انتظامی داشتیم، آنها اعلام کرده‌اند که هواپیمایی فوق سبک ادعا شده متعلق به نیروی انتظامی نبوده است.
 
ذیبخش درباره سقوط هواپیمای دو نفره در شرق تهران اظهار کرد: بلافاصله پس از انتشار این خبر با مراجع مربوطه تماس گرفته و در این رابطه اعلام کردند لاشه ای از هواپیما در محل گفته شده پیدا نشده است.
 
وی با بیان این که تیم بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشور به منطقه اعزام شده است؛ تصریح کرد: عملیات تجسس و نجات توسط بالگرد ناجا و آتش نشانی پردیس انجام شده ولی هیچ نشانه و موردی از سقوط هواپیما در محل دیده نشده است.
 
ساعتی پیش یکی از سایت های خبری مدعی شد که یک فروند هواپیمای دو نفره در شرق تهران سقوط کرده است.
 
انتهای پیام

 

https://www.dana.ir/1733796
ارسال نظر
نظرات