شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734004
حسینی پس از ثبت نام در انتخابات:

مردم باید در فروش نفت سهام دار باشد/ شاید تورم 40 درصدی داشته باشیم

مردم باید در فروش نفت سهام دار باشد/ شاید تورم 40 درصدی داشته باشیم
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: اعداد و ارقام تولید ناخالص مالی کاهش پیدا کرده و طی 10 سال گذشته هیچ رشد اقتصادی را شاهد نبودیم و اگر وضعیت افزایش قیمت ها کنترل نشود ما تورم بالای 40 درصد خواهیم داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدشمس الدین حسینی رئیس کمیسیون جهش تولید مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل شرایط خاص کشور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری با توجه به وضعیت کشور برای حضور در انتخابات احساس کردم این شانس را به خودم بدهم تا یک اقتصاد دان در عرصه اجرایی کشور حضور پیدا کند.

وی افزود: من آمده ام به عنوان یک سرباز در جهت حل مشکلات وارد عمل شوم.

حسینی تصریح کرد: اعداد و ارقام تولید ناخالص مالی کاهش پیدا کرده و طی 10 سال گذشته ما هیچ رشد اقتصادی را شاهد نبودیم و این به معنا است که ما وضعیت خوبی نداریم از این اگر وضعیت افزایش قیمت ها کنترل نشود ما تورم بالای 40 درصد خواهیم داشت.

رئیس کمیسیون جهش تولید مجلس تاکید کرد: ای کاش فقط مسئله فقط گرانی و افزایش قیمت ها باشد اما شاخص های اقتصادی کشور از سال 1390 کاهش پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: 60 میلیون دلار برای کالاهای اساسی در نظرگرفته شده است ولی بهبودی در این حوزه شاهد نبودیم.

وزیر اقتصاد دولت دهم تصریح کرد: من شمس الدین حسینی از خطه شمال هستم و یکی از برنامه های من توجه به بخش کشاورزی است و قریب یکصد کتاب دارد و در وزارتخانه های مختلفی کار کردم و در حال حاضر عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس هستیم و مسائل و مشکلات کشور را درک می‌کنم.

حسینی تاکید کرد: یک برنامه در دستور کار ما قرار دارد و آن این است که مردم باید در فروش نفت سهام دار باشد.

رئیس کمیسیون جهش تولید مجلس تاکید کرد: اگر نظام تامین مالی ما حل شود قفل تورم در کشور حل می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734004
ارسال نظر
نظرات