شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734016
جنگ‌افروزی اسرائیل ادامه دارد؛

جنایت جنگی رژیم صهیونیستی علیه غزه با فراخوان ۹ هزار نیرو/ صدها کودک فلسطینی در حملات اشغالگران شهید شدند

جنایت جنگی رژیم صهیونیستی علیه غزه با فراخوان ۹ هزار نیرو/ صدها کودک فلسطینی در حملات اشغالگران شهید شدند
در پی شدیدتر شدن آتش تانک‌ها و حملات موشکی رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه، هزاران فلسطینی، کودکان و متعلقات خود را برداشتند و از خانه‌هایشان گریختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ در پی شدیدتر شدن آتش تانک ها و حملات موشکی رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه، هزاران فلسطینی، کودکان و متعلقات خود را برداشتند و از خانه هایشان گریختند.

ساکنان گفتند در عملیاتی که مقامات صهیونیستی انجام دادند، یک خانواده شش نفره در خانه خود کشته شدند. این یک قتل عام است.

در حالی که اقدامات بین المللی در راستای آتش بس افزایش می یابد، به نظر می رسد که رژیم صهیونیستی به دنبال وارد کردن خسارات شدیدتر به گروه حماس که نوار غزه را کنترل می کند، است.

یک زن فلسطینی گفت: "کودکان عزه وحشت زده اند. حتی ما بزرگترها که از زمان کودکی در جنگ بوده ایم نیز می ترسیم. ما دیگر قادر به تحمل این شرایط نیستیم."

به گفته مقامات بهداشتی فلسطین، صدها نفر از جمله کودکان در حملات اشغالگران صهیونیست به شهادت رسیده اند.

به گزارش "امتیاز تیاب" خبرنگار امور خارجی شبکه آمریکایی cbsnews، حملات بی امان رژیم صهیونیستی به دلیل اظهارات ضد و نقیض سخنگوی ارتش این رژیم در هاله ای از ابهام فرو رفته است.

"هیدای زیلبرمن" سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی طی مصاحبه ای مطبوعاتی به خبرنگاران بین المللی گفت که سربازان ما در غزه حضور دارند. اما پس از آن، اظهارات خود را انکار کرد.

رسانه های صهیونیستی ادعا کردند که این ارتباطِ نادرستِ آشکار بخشی از ترفند عمدی برای گیج کردن حماس است.

رژیم صهیونیستی ۹۰۰۰ نیروی ذخیره را فرا خوانده تا به نیروهای خود در مرز غزه که مجهز به تانک و هواپیماهای جنگی هستند، بپیوندند.

"جو بایدن" با نتانیاهو در مورد آرام کردن جنگ صحبت کرد، اما در کنار آن از نخست وزیر رژیم صهیونیستی (نتانیاهو) حمایت کرد و گفت که هیچ واکنش افراطی قابل توجهی وجود ندارد.

در ادامه به واکنش های اخیر تعدادی از کاربران توئیتر به جنایات رژیم صهیونیستی می پردازیم:

 

رژیم صهیونیستی در حال حاضر به شدت غزه را بمباران می کند. حملات هوایی اشغالگران قدس بدون هیچ هشداری خانه های شهروندان را هدف قرار داده و چندین کودک را به شهادت رسانده است. هنوز افراد زیادی از زیر آوارها بیرون کشیده می شوند.

بسیار غم انگیز است.

 

رژیم صهیونیستی با زیر پا گذاشتن تمام قواعد و هنجارهای بین المللی و بشردوستانه با ۱۶۰ هواپیمای جنگی به ساختمان های مسکونی، غیر نظامیان، کودکان و خانواده ها حمله می کند و در حال ایجاد هیروشیمایی جدید است.

 

رژیم صهیونیستی در حال انجام یک قتل عام جدید در میانه غزه است. ۸ نفر از یک خانواده از جمله ۶ کودک به شهادت رسیدند.

 

رژیم اشغالگر بدون هیچ هشداری کودکان فلسطینی را به قتل می رساند. با دقت به آنها نگاه کنید.

 

- دوستان و همکاران ما در غزه به ما می گویند که این بمباران بسیار بدتر از سال ۲۰۱۴ (که بیش از ۵۰۰ کودک در عرض ۳ هفته کشته شدند) است.

آنها گفتند که اشغالگران قدس، بدون هیچ هشداری خانه ها را بمباران می کنند و استفاده غیر قانونی از فسفر سفید را نیز تأیید کردند.

رژیم غاصب صهیونیستی اردوگاه پناهندگان در غزه را بمباران کرد. حداقل 5 کودک فلسطینی به قتل رسیدند. اعتقادها بر این است که هنوز ده ها نفر زیر آوار مانده اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734016
ارسال نظر
نظرات