شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:03 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734036
رئیس سازمان بسیج سازندگی:

میدان خدمت‌رسانی در کنار میدان مقاومت فعال است/ فعالیت در میدان به بصیرت نیاز دارد

میدان خدمت‌رسانی در کنار میدان مقاومت فعال است/ فعالیت در میدان به بصیرت نیاز دارد
سردار زهرایی با بیان اینکه برای فعالیت در " میدان" نیاز به بصیرت است، گفت: میدان دیگری که امروز پا به پای میدان مقاومت در حال فعالیت بوده میدان خدمت‌رسانی به مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، سردار محمد زهرایی صبح امروز در چهاردهمین مرحله استانی رزمایش کمک مومنانه اظهارکرد: انقلاب اسلامی برخاسته از بطن مردم است اما برخی دچار خطای محاسباتی شده و با دوقطبی سازی جو جامعه را برهم می‌زنند.

وی خاطرنشان کرد: دفاع از مظلوم و ظلم ستیزی در تمام عالم، دو آرمان انقلاب اسلامی است و میدان مقاومت بر اساس همین دو مبنا در منطقه شکل گرفته است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: نفس زکیه میدان مقاومت، شهید سلیمانی بود و اکنون نیز یاران او میدان‌دار این موج عظیم در منطقه هستند.

وی در ادامه به حضور پررنگ مردم در رزمایش کمک مومنانه اشاره کرد و گفت: میدان دیگری که امروز پا به پای میدان مقاومت در حال فعالیت بوده میدان خدمت رسانی به مردم است که هیچ وقت این فعالیت‌ها متوقف نخواهد شد.

سردار زهرایی با تأکید بر داشتن بصیرت افزود: هرکدام از ما اگر از حضور در میدان مقاومت جاماندیم امروز فرصت داریم در میدان خدمت رسانی باشیم، همه باید این موضوع را هم بدانیم در میدان خدمت رسانی اگر میلیون‌ها بسته کمک معیشتی و هزاران جهیزیه توزیع کرده و اما بصیرت نداشته باشیم، کارمان ناقص است.

وی ضمن قدردانی از نیروهای بسیجی و جهادگر که در زمینه عمران و آبادانی و رفع محرومیت عملکرد قابل تقدیری دارند، گفت: دست یکایک جهادگران بسیجی سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا را می‌بوسم که در مدت سه ماه ۲۰۰ پروژه محرومیت زدایی را به اتمام رساندند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734036
ارسال نظر
نظرات