شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734042
بالگرد اورژانس هوایی طبس به گناباد منتقل شد؛

سوءمدیریت مسئولان؛ عامل از دست رفتن ظرفیتی بزرگ در طبس/ پیگیری ساخت آشیانه برای بالگرد و پرداخت تعهدات

سوءمدیریت مسئولان؛ عامل از دست رفتن ظرفیتی بزرگ در طبس/ پیگیری ساخت آشیانه برای بالگرد و پرداخت تعهدات
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال بالگرد اورژانس هوایی طبس به گناباد یک اتفاق تلخ و ناخوشایند بود چراکه ظرفیت بسیار بزرگی از شهرستان طبس به واسطه بی‌تدبیری و سوءمدیریت‌هایی که توسط مسئولان مربوطه در شهرستان و استان شکل گرفت، از دست رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، خبری در مورد انتقال بالگرد اورژانس هوایی طبس به گناباد در فضای مجازی منتشر شد که این موضوع گلایه و اعتراض مردم شهر طبس را در پی داشت.

حجت‌الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان، در خصوص انتقال بالگرد اورژانس هوایی طبس به گناباد اظهار کرد: انتقال بالگرد اورژانس هوایی طبس به گناباد یک اتفاق تلخ و ناخوشایند بود چراکه ظرفیت بسیار بزرگی از شهرستان طبس به واسطه بی‌تدبیری و سوءمدیریت‌هایی که توسط مسئولان مربوطه در شهرستان و استان شکل گرفت، از دست رفت.

وی افزود: حضور به موقع و پیگیری‌هایی که توسط جوانان مؤمن و انقلابی طبس، روحانیت، امام جمعه طبس و بعد از آن مسئولان مربوطه نظارتی و امنیتی، فرمانده سپاه استان، مسئولان اداره اطلاعات، شورای تامین شهرستان طبس و استان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، اعضای شورای اسلامی شهر طبس و سایر مسئولان مربوطه انجام شد و همکاری‌هایی که داشتند خوشبختانه قول داده شد امروز بالگرد دیگری جایگزین بالگرد اورژانس هوایی طبس که منتقل شده، شود.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هماهنگی‌های لازم برای جایگزین‌شدن بالگرد اورژانس هوایی طبس انجام شده و ان‌شاءالله مشکلات مرتفع خواهد شد.

حجت‌الاسلام نصیرایی عنوان کرد: در خصوص تعهداتی که شبکه بهداشت و درمان در خصوص ساخت آشیانه برای بالگرد و همچنین پرداخت تعهداتی که باید به شرکت هلی‌کوپتری ایران می‌داشتند، پیگیری‌های جدی‌تری شده که ان‌شاءالله به سرعت این مشکل برطرف خواهد شد.

وی اظهار کرد: ان‌شاءالله با جایگزین شدن بالگرد اورژانس هوایی طبس بخشی از مشکل فعلا تا زمان برگشت بالگردی اورژانس هوایی طبس برطرف خواهد شد و بالگرد جایگزین در خدمت مردم طبس و استان خراسان‌جنوبی خواهد بود.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مورد مسائل اعتباری برای ساخت آشیانه برای بالگرد اورژانس هوایی طبس مشکلی نیست و با مساعدتی که مسئولان دارند و پیگیری‌هایی که خواهیم داشت ان‌شاءالله این مشکل برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734042
ارسال نظر
نظرات