شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:50 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734085
با امضای یادداشت تفاهم سه جانبه ای؛

بزرگترین مرکز واکسیناسیون کرونای کشور در ایران مال افتتاح شد

بزرگترین مرکز واکسیناسیون کرونای کشور در ایران مال افتتاح شد
بزرگترین مرکز واکسیناسیون کرونای کشور باهمکاری و نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه اندازی شده و با یکصد ایستگاه تزریق قادر است روزانه بیش از ۲۰ هزار نفر را واکسینه کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در مراسم افتتاح مرکز واکسیناسیون کرونا در ایران‌مال، یادداشت تفاهم سه جانبه ای هم  میان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ،بنیاد خیریه تات و ایران مال برای گسترش همکاری در زمینه واکسیناسیون کرونا امضا شد.

 
جلیل کوهپایه‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در این مراسم با بیان اینکه کشورمان توانسته در مبارزه قاطع با کرونا به الگویی در جهان مبدل شود ابراز امیدواری کرد با همکاری مراکز مهم بخش خصوصی همچون ایران‌مال کشورمان به الگویی برای واکسیناسیون سریع و مطمئن مردم هم تبدیل شود.
 
سرهنگ اسماعیل فردی نژاد فرمانده بسیج غرب تهران هم با قدردانی از تلاشگران عرصه سلامت، اقدام ایرانمال را در راه اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا ستود.
 
همچنین محمدرضا کوثری معاون اجرایی بنیاد خیریه تات گفت: همه هزینه های راه اندازی و فعالیت مرکز واکسیناسیون ایران‌مال بر عهده  بنیاد خیریه تات خواهد بود.
 
نحوه مراجعه هموطنان به مرکز تزریق واکسن کرونا در ایران مال، مطابق اطلاعیه‌ها و پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/
منبع: ایرنا
https://www.dana.ir/1734085
ارسال نظر
نظرات