شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734088
دبیرستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد خبرداد؛

رد صلاحیت ۷ نفر از داوطلبین شورای شهرها در کهگیلویه و بویراحمد/ ۲۴ نفر انصراف دادند

رد صلاحیت ۷ نفر از داوطلبین شورای شهرها در کهگیلویه و بویراحمد/ ۲۴ نفر انصراف دادند
محمدی گفت: در این میان نیز هفت نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای کهگیلویه و بویراحمددر شورای هیئت نظارت استان رد صلاحیت شده اند و ۲۴ نفر نیز انصراف دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: با پایان بررسی صلاحیت های کاندیدای شورای شهر بنابراین ۹۹درصد از داوطلبان شوراهای شهر در کهگیلویه و بویراحمد در هیات‌های نظارت استان تایید صلاحیت شده اند.

فتاح محمدی  با اشاره به اینکه مجموعا ۶۸۷ نفر تایید صلاحیت شدند، ادامه داد: در این میان نیز هفت نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد در شورای هیئت نظارت استان رد صلاحیت شده اند و 24 نفر نیز انصراف دادند.

وی با اشاره به داوطلبین شورای روستا نیز گفت: حدود یک درصد در هیئت اجرایی بخش بودند که هم اکنون نیز درنظارت بخش حال رسیدگی است.

دبیرستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد افزود: 1042 شعبه اخذ رای برای استان پیش بینی شده است که همه تدابیر لازم هم از نظر سخت افزاری و هم نرم افزاری در حال پیش‌بینی شده است که در هنگام رای‌گیری مشکلی ایجاد نشود.

محمدی ادامه داد: شرایط دور قبل در حال آسیب شناسی است که ان شالله بتوانیم برطرف کنیم، شعب اخذ رای نیز برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی افزایش پیدا کرده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734088
ارسال نظر
نظرات