شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:31 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734099
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز:

بازگشایی صنوف گروه شغلی ۳ و ۴ ابلاغ نشده است/ کاهش روند بیماران کرونایی بستری در البرز

بازگشایی صنوف گروه شغلی ۳ و ۴ ابلاغ نشده است/ کاهش روند بیماران کرونایی بستری در البرز
مهرداد بابایی گفت: امیدواریم با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم سیر نزولی ویروس کرونا با شتاب بیشتری ادامه داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز امروز شنبه به ثبات وضعیت کرونایی استان اشاره کرد و گفت: امیدواریم با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم سیر نزولی ویروس کرونا با شتاب بیشتری ادامه داشته باشد.

مهرداد بابابی با اشاره به روند کاهشی تعداد بیماران بستری شده و مراجعات حضوری به مراکز درمانی، افزود: در حال حاضر ۹۳۵ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و تعداد مراجعات روزانه حضوری هم به ۱۷۰۰ نفر در روز رسیده است.
 
وی به فوت ۱۲ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: تا کنون تصمیمی از سوی ستاد ملی کرونا در خصوص بازگشایی صنوف گروه شغلی ۳ و ۴ ابلاغ نشده است و فعالیت آنها در شهرهای قرمز و نارنجی تخلف است.
 
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز فعالیت واحدهای صنفی گروه ۲ را ۱۴ روزه و آزمایشی دانست و تصریح کرد: در حال حاضر تنها شهرستان قرمز البرز فردیس است و به جز طالقان و اشتهارد که زرد هستند، مابقی شهرستان‌ ها در وضعیت نارنجی قرار دارند.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1734099
ارسال نظر
نظرات