شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734129
فرمانده انتظامی شهرستان سقز:

عاملین نزاع و درگیری در سقز دستگیر شدند

عاملین نزاع و درگیری در سقز دستگیر شدند
صفری از دستگیری عوامل تصادفی که منجر به نزاع و درگیری در جاده ملقرنی منجر شده بود که با تلاش ماموران انتظامی سقز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صید علی صفری در گفتگو با کُردتودی، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف منجر به نزاع ودرگیری در یکی از محله های شهر سقز ( جاده ملقرنی)، بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع در محل حضور پیدا کردند.

وی گفت: با حضور ماموران نیروی انتظامی در کمتر از ۴ ساعت، ۴ عامل اصلی درگیری دستگیر و جهت تکمیل تحقیقات در اختیار انتظامی شهرستان و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات جهت سیر مراحل پرونده تحویل مراجع قضایی شهرستان قرار گرفتند.

صفری در ادامه افزود : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری دیگری در بلوار ارتش شهر سقز، بلافاصله با حضور ماموران مشخص شد ۳ نفر با یکدیگر در گیر شدند ، که در جریان این درگیری یک نفر از منازعین ،دچار ضربه مغزی شده که پس از تلاش ماموران اورژانس و انتقال وی به بیمارستان نامبرده در مورخه یوم جاری متاسفانه فوت کرد.

وی ادامه داد: توسط ماموران پلیس ۲ نفر دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات جهت سیر مراحل پرونده تحویل مراجع قضایی شهرستان قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز در پایان خاطر نشان کرد: هرگونه ناامنی واخلال در نظم و امنیت شهروندان خط قرمز پلیس بوده و با قانون شکنان  و برهم زنندگان آرامش و امنیت جامعه قاطعانه برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1734129
ارسال نظر
نظرات