شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734142

فصل ویژه «بریم بسازیم» به آنتن تلویزیون رسید

فصل ویژه «بریم بسازیم» به آنتن تلویزیون رسید
فصل ویژه «بریم بسازیم» به کارگردانی مجید عزیزی و مصطفی آتش مرد از شبکه یک سیما پخش می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در فصل ویژه «بریم بسازیم» که در قالب یک ویژه برنامه ۳ قسمتی آماده نمایش شده است چهار شرکت کننده فصل اول این برنامه، این بار با کاروان مخصوص «بریم بسازیم» راهی جنوب ایران و شهرستان بشاگرد شده‌اند تا ضمن آشنایی بیشتر با این منطقه، امکانات و نیازهای آن را جهت سازندگی مورد ارزیابی قرار دهند.

در این فصل ویژه چهار کاراکتر اصلی برنامه بعد از آشنایی با بشاگرد و بعد از اینکه متوجه می‌شوند چه کارهایی در این منطقه انجام شده است، تصمیم به روایت متفاوت از سازندگی در این سفر می‌گیرند.

فصل ویژه رئالیتی شوی «بریم بسازیم» روزهای یکشنبه ۲۶، دوشنبه ۲۷ و سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

در رئالیتی شوی «بریم بسازیم» مخاطب در تمام شرایط، چهار شخصیت‌ اصلی مجموعه به نام‌های حسن، حامد، حسین و امیرحسین را در موقعیت‌های مختلف دنبال می‌کند که در قالب یک قصه‌ پس از مواجهه با کاستی‌ها و ظرفیت ها در روستاها سعی می‌کنند با کمک اهالی، آن مشکلات را برطرف کنند.

این ویژه برنامه مجموعه رئالیتی شوی «بریم بسازیم» به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی و با مشارکت کمیته امداد حضرت امام (ره) در استودیو نوبین تولید می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734142
ارسال نظر
نظرات