شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:49 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734154
فرمانده سپاه روح الله:

استفاده از ظرفیت فضای مجازی در برنامه‌های ستاد گرامیداشت دفاع مقدس/ انتخابات تضمین‌کننده اقتدار و پیشرفت کشور در همه ابعاد است

استفاده از ظرفیت فضای مجازی در برنامه‌های ستاد گرامیداشت دفاع مقدس/ انتخابات تضمین‌کننده اقتدار و پیشرفت کشور در همه ابعاد است
سردار کریمی گفت: آن چیزی که در برنامه‌های ستاد گرامیداشت دفاع مقدس و مقاومت استان باید روی آن برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشت استفاده از ظرفیت فضای مجازی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله امروز در نشست فرماندهان ارشد نیروهای مسلح استان مرکزی با موضوع ستاد گرامیداشت مناسبت‌های دفاع مقدس و مقاومت گفت: این ایام یادآور عملیات بزرگ بیت‌المقدس است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چراکه این عملیات علاوه بر اینکه توانست آینده‌ای روشن برای انقلاب اسلامی ترسیم کند جایگاه ایران اسلامی در عرصه بین‌الملل را ارتقاء داد.

کریمی اظهار کرد: آزادی خرمشهر عزیز و پیروزی رزمندگان در عملیات بیت‌المقدس بار دیگر نشان داد موفقیت تنها با اراده و تکیه بر قدرت خداوند امکان پذیر است و امروز برای آزادی خرمشهرهای دیگر باید همواره این نکته برای ما قابل اهمیت باشد.

وی ادامه داد: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سالجاری ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان مرکزی تشکیل شده که نیاز است نیروهای مسلح با هم‌افزایی و مشارکت همه‌جانبه همچون سال‌های گذشته برنامه‌ها را اجرایی کنند.

فرمانده سپاه روح‌الله بیان کرد: حساسیت و تلاش‌های نیروهای مسلح استان در همه رده‌ها و یگان‌ها در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قابل‌تقدیر است و خوشبختانه تجربه بسیار موفقی در سال‌های گذشته برای اجرای برنامه‌های مشارکتی در اختیار است.

کریمی افزود: امروز هم‌افزایی و وحدت خوبی در میان نیروهای مسلح استان وجود دارد که به برکت شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت به وجود آمده و باید از این وحدت و هم‌افزایی در راستای اجرای برنامه‌های دفاع مقدس به‌خوبی استفاده کرد.

وی گفت: در سال جاری برای ۱۰ هفته که مناسبت‌های مهم در آنها وجود دارد برنامه‌ریزی‌شده تا با مشارکت و هم‌افزایی و استفاده از همه ظرفیت‌ها بتوان در راستای گرامیداشت مناسبت‌ها گام‌های بلندی برداشت.

استفاده از ظرفیت فضای مجازی در برنامه‌های ستاد گرامیداشت دفاع مقدس

فرمانده سپاه روح‌الله بیان کرد: آن چیزی که در برنامه‌های ستاد گرامیداشت دفاع مقدس و مقاومت استان باید روی آن برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشت استفاده از ظرفیت فضای مجازی است.

وی ادامه داد: کار در فضای مجازی علاوه بر اهمیت آن از حساسیت‌های ویژه‌ای برخوردار است و باید شاخصه‌های قابل قبولی داشته باشد که این مسئله نیازمند تشکیل یک کارگروه ویژه تولید محتوا است.

کریمی اظهار کرد: اگر بتوان از ظرفیت‌های مردمی در فضای مجازی استفاده کرد و تولیدات محتوایی برای گرامیداشت مناسبت‌های دفاع مقدس و مقاومت انجام شوند قطعاً شاهد اثرگذاری مطلوبی خواهیم بود.

فرمانده سپاه روح‌الله یادآور شد: دانشنامه دفاع مقدس استان در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در حوزه دفاع مقدس و یک کار علمی در راستای تبیین عملکرد هشت ساله استان در دفاع مقدس است که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

انتخابات تضمین‌کننده اقتدار و پیشرفت کشور در همه ابعاد است

وی گفت: برگزاری یک انتخابات پرشور همراه با مشارکت گسترده و آگاهانه مردم در خردادماه سال جاری یک ضرورت است چراکه انتخابات تضمین‌کننده اقتدار و پیشرفت کشور در همه ابعاد هست.

کریمی در ادامه افزود: خوشبختانه امروز موزه دفاع مقدس استان مرکزی یک ظرفیت فرهنگی در اختیار گذاشته که اقشار و آحاد مردم می‌توانند از این ظرفیت برای ارتقای سطح معنویت بهره‌برداری کنند.

وی ادامه داد: بازدید هدفمند از موزه دفاع مقدس، اماکن و محل‌هایی از استان که در مقطع دفاع مقدس نقش مهمی داشتند و درگذشته تحت عنوان اردوهای شهید ایزدپناه انجام می‌شده برای جوانان یک ضرورت مهم است و ادامه این کار قطعاً آثار و برکات فراوانی خواهد داشت.

فرمانده سپاه روح‌الله اظهار کرد: همچنین اردوهای هفت‌اقلیم که یکی از دستاوردهای مهم کنگره شهدای استان است می‌تواند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به شکل محدود انجام شود و باید هر اداره و دستگاهی ظرفیتی برای بهره‌برداری از این اردوها مشخص کند.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۴ سال از زمان برگزاری اردوهای هفت‌اقلیم می‌گذارد و روز به روز به اهمیت برگزاری این اردوها افزوده می شود چراکه شرکت کنندگان علاوه بر آشنایی با مسائل تئوری و نظری از تاریخ انقلاب و سیره حضرت امام(ره) بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1734154
ارسال نظر
نظرات