شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:54 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734165
ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی عنوان کرد:

باید با همه توان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به صحنه بیاییم

باید با همه توان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به صحنه بیاییم
صادقیان گفت: خانواده معظم شهدا سند افتخار ایران اسلامی هستند و امروز وظیفه‌داریم تکریم و تجلیل از مقام ارزشمند آن‌ها را به‌خوبی به‌جا بیاوریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ محمد صادقیان فرمانده پدافند هوایی حضرت علی‌اکبر (ع) و ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی امروز در نشست فرماندهان ارشد نیروهای مسلح استان مرکزی با موضوع ستاد گرامیداشت مناسبت‌های دفاع مقدس و مقاومت گفت: شهدا بزرگ‌ترین و مهم‌ترین سرمایه‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند و امروز باید با همه توان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به صحنه بیاییم.

ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی افزود: تشکیل و راه‌اندازی موزه دفاع مقدس استان مرکزی یک اقدام مؤثر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و به عنوان یک ظرفیت مهم می‌تواند در این راستا اثرگذار باشد.

وی صریح کرد: مرکز پدافند هوایی حضرت علی‌اکبر (ع) اراک از زمان راه‌اندازی موزه دفاع مقدس استان برای بهره‌گیری کارآموزان از این ظرفیت همواره برنامه‌ریزی‌های لازم را داشته و به عنوان یک برنامه اصلی بازدیدها را با قوت انجام خواهد داد.

صادقیان ادامه داد: در سال جاری بیش از ۲۰۰ نفر از کارآموزان به شکل محدود از مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان بازدید کردند و طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته این بازدیدها آثار و برکات فراوانی به همراه داشته که با قوت ادامه خواهد داشت.

فرمانده پدافند هوایی حضرت علی‌اکبر (ع) افزود: بازدیدهای مشترک نیروهای مسلح استان از خانواده معظم شهدا یک اقدام ارزشمند است که در سال جاری باید ادامه‌دار باشد چراکه امروز در قبال خانواده شهدا مسئول هستیم.

ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی اظهار کرد: خانواده معظم شهدا سند افتخار ایران اسلامی هستند و امروز وظیفه‌داریم تکریم و تجلیل از مقام ارزشمند آن‌ها را به‌خوبی به‌جا بیاوریم.

صادقیان خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی در استان مرکزی در همه رده ها برای گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر آمادگی کامل دارد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد چراکه آزادی خرمشهر به عنوان نقطه عطف تاریخ دفاع مقدس مطرح است.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1734165
ارسال نظر
نظرات