شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:00 منتشر شده در مورخ: 1400/02/26 شناسه خبر: 1734361
رئیس شورای اسلامی شهر یزد:

قهر کردن با صندوق های رای مواجهه درستی در برخورد با مشکلات نیست

قهر کردن با صندوق های رای مواجهه درستی در برخورد با مشکلات نیست
رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: قهر کردن با صندوق های رای و عدم حضور در انتخابات روش درستی نیست و باید با مشارکت بالای خود از حیثیت نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامعلی سفید در گفتگو با یزدرسا ، با بیان اینکه ایران برای همه ایرانیان است و هرچه مشارکت در انتخابات بیشتر باشد مسئولین با قدرت بیشتری  میتوانند فعالیت های خود را پیگیری کنند اظهار داشت: قهر کردن با صندوق های رای و عدم حضور در انتخابات روش درستی نیست و باید با مشارکت بالای خود از حیثیت نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنیم.

وی ادامه داد: مشارکت بالای مردم در انتخابات ، پشتوانه حکومت برای تصمیم گیری ها و مذاکرات خواهد بود و امکان چانه زنی را در مذاکرات افزایش میدهد.

 استاندار اسبق یزد با اشاره به اینکه مشارکت مردم یعنی مشارکت عقول و افکار مردم  در برنامه ریزی ها ابراز داشت: هرچه حضور مردم در پای صندوق های رای بیشتر باشد این امکان وظرفیت برای نظام فراهم میشود که بتواند از فکرهای بیشتری استفاده کند.

وی با بیان اینکه مشارکت بالا الزاماتی دارد که باید رعایت شود خاطرنشان کرد: نباید به گونه ای رفتار شود که عده ای احساس کنند از قطار انقلاب پیاده شده اند و همچنین مردم باید متوجه شوند که مسئولین به کرامت ها و ویژگی های انسانی ارزش قائل هستند، در این شرایط است که بدون هیچ دستور، فرمان و امریه ای و به صورت خودجوش درصد مشارکت افزایش می یابد.

سفید ادامه داد: مردم اگر متوجه شوند با رفتارها و وعده های فریبنده در حال تحقیر شدن هستند و نماینده های فکری آنها حذف شده اند طبیعتا حضور مردم کمرنگ خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در پایان تصریح کرد: با همه شرایطی که موجود است باید حیثیت نظام جمهوری ایران حفظ شود و در انتخابات و فعالیت های مربوط به  کشور ، مشارکت داشته باشیم و هر چه قدر هم که مشکلات وجود داشته باشد، نباید با صندوق های رای قهر کرد زیرا که قهر مسیر درستی در مواجه با انتخابات و برخوردها نیست.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1734361
ارسال نظر
نظرات