شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1400/02/26 شناسه خبر: 1734405
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی:

۳۴۳۲ دستگاه ماینر در استان مرکزی شناسایی و جمع آوری شد/ پرداخت یک میلیارد ریال پاداش به گزارش کنندگان مزارع

۳۴۳۲ دستگاه ماینر در استان مرکزی شناسایی و جمع آوری شد/ پرداخت یک میلیارد ریال پاداش به گزارش کنندگان مزارع
شمسی با اشاره به آثار مخرب استخراج غیرمجاز رمزارزها عنوان کرد: تاکنون ۷۰ مرکز و ۳۴۳۲دستگاه ماینر در سطح استان شناسایی شده‌است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ "حسین شمسی" معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی، در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به آثار مخرب استخراج غیرمجاز رمزارزها عنوان کرد: تاکنون ۷۰ مرکز و ۳۴۳۲دستگاه ماینر در سطح استان شناسایی شده‌است.

شمسی با اشاره به اینکه وزارت نیرو با مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال برخورد قضایی خواهد کرد، افزود: مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال از طریق اطلاع رسانی مردمی، نظارت مراکز پایش صنعت برق و از طریق کنتورهای هوشمند و همچنین رصد دستگاه قضایی و انتظامی شناسایی می شوند.

وی بیان کرد: برای استخراج بیت کوین دستگاه‌های استخراج به صورت شبانه‌روزی باید روشن باشند، بنابراین مقدار برق مصرفی و میزان تحمیل آن به شبکه بیش از حد بوده و فشار زیادی را به شبکه توزیع برق وارد می کند .

شمسی خاطرنشان کرد: رویکرد وزارت نیرو در اعطای امتیاز برق و فعالیت ماینرها به شکلی است که بعد از اینکه صاحبان مزارع پروانه کسب و کار را از وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه کردند، تامین برق این مزارع قانونی در اولویت قرار گیرد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی، از پرداخت بیش از  یک میلیارد ریال پاداش به گزارش کنندگان مزارع غیرمجاز رمز ارز  در استان خبر داد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1734405
ارسال نظر
نظرات