شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1400/02/26 شناسه خبر: 1734432

اولین مجتمع گردشگری سلامت کردستان به زودی به بهرە برداری می رسد

اولین مجتمع گردشگری سلامت کردستان به زودی به بهرە برداری می رسد
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کردستان از آماده بهره‌برداری بودن اولین مجتمع حوزه گردشگری سلامت کردستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، یعقوب گویلیان با همراهی آرمان وطن‌دوست معاون گردشگری و سرمایه گذاری محمد رشیدی معاون توسعه و مدیریت استان در بازدید از این مجتمع گفت: این طرح علی‌رغم آماده بودن برای بهره‌برداری به دلیل مشکلاتی مسکوت مانده بود که با رایزنی مشکلات آن برطرف و تا یک ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان با اشاره به وجود پتانسیلهای لازم در حوزه گردشگری سلامت در استان اظهار داشت: مجتمع دانژه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و تسهیلات بانکی به میزان یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان احداث شده است.

گویلیان زمینه توسعه و ایجاد اشتغال در بخش گردشگری سلامت در کردستان را با توجه به همجواری با منطقه شمال عراق مناسب ارزیابی و عنوان کرد: این طرح با حجم سرمایه‌گذاری حدود ۱۰ میلیارد تومان زمینه ایجاد اشتغال برای بیش از ۳۰ نفر بصورت مستقیم را فراهم خواهد ساخت.

وی رفع مشکلات و موانع طرحهای گردشگری را از برنامه های معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری استان برشمرد و گفت: این اداره کل آماده همکاری و حمایت از بخشهای خصوصی توانمند در حوزه های مختلف به ویژه گردشگری و صنایع‌دستی است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1734432
ارسال نظر
نظرات