شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1400/02/26 شناسه خبر: 1734464
پیگیری ها به ثمر نشست؛

اخذ ۱۵ هزار مجوز جذب برای کارنامه سبزها در سیستان وبلوچستان/ اضافه شدن۱۵۰۰ نفر به سهمیه جذب در استان

اخذ ۱۵ هزار مجوز جذب برای کارنامه سبزها در سیستان وبلوچستان/ اضافه شدن۱۵۰۰ نفر به سهمیه جذب در استان
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی از اخذ ۱۵ هزار مجوز جذب برای کارنامه سبزها و اضافه شدن هزار و ۵۰۰ نفر به سهمیه جذب در سیستان وبلوچستان از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ چندی پیش بود که مطلبی تحت عنوان "گلایه کارنامه سبزها از بلاتکیفی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ نتیجه نهایی در گرو تصمیم سازمان امور اداری و استخدامی است"، در تحریریه خبر عصرهامون منتشر شده بود.

پیرامون این مطلب شماری از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش علیرغم کسب نمره قبولی و انجام مصاحبه اما همچنان بلاتکلیف بوده و گلایه هایی داشتند. به گفته برخی از این افراد یا به اصطلاح کارنامه سبزها، مسئولان باید برای جذب آن‌هایی که در آزمون نمره قبولی را کسب کرده و کارنامه شان سبز است اقدام کنند، چرا که آنها نیز شب و روز درس خوانده و امتحان داده و در مرحله اول قبول شده اند، اکنون نیز با توجه به شرایط موجود در استان و کمبود نیروی انسانی در این خصوص می طلبد از ظرفیت این نیروها برای جبران کمبود معلم در سیستان وبلوچستان استفاده شود.

در همین راستا دقایقی قبل فداحسین مالکی، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی از اخذ 15 هزار مجوز جذب برای کارنامه سبزها و اضافه شدن هزار و 500 نفر به سهمیه جذب در سیستان وبلوچستان از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد و گفت: با رایزنی های انجام شده در خصوص تکمیل ظرفیت کدهای استخدامی وزارت آموزش و پرورش موسوم به ماده 28، مجوز جذب این نیروها از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور صادر شد.

وی با اشاره به همکاری خوب وزارت آموزش و پرورش و به ثمر نشستن پیگیری مستمری که در این خصوص انجام گرفته، افزود: مجوزهای صادر شده، شامل هزار و 500  مجوز جذب باقیمانده از سه سهمیه جذب استان سیستان و بلوچستان نیز می شود.

به گفته مالکی، تلاش می‌شود با همکاری وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش، ویرایش مجوزهای جذب به صورت استانی در نظر گرفته شود تا اداره کل استان بنا بر شرایط و نیاز خود به شکلی بهینه از این فرصت بهره برداری کند.

نماینده مردم زاهدان اذعان کرد: مشکلات قشر فرهنگی استان از ابتدا جزء اولویت های کاری ما بوده و همچنان پیگیر نتیجه طرح رتبه بندی معلمان و دیگر مطالبات این قشر زحمت کش و تأثیر گذار جامعه هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734464
ارسال نظر
نظرات