شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1400/02/26 شناسه خبر: 1734466
نماینده اصلاح طلب مجلس ششم:

اگر به سال۹۲ و ۹۶ برگردم به روحانی رای نمی‌دهم/ هرکسی دلسوز کشور است باید در این انتخابات شرکت کند

اگر به سال۹۲ و ۹۶ برگردم به روحانی رای نمی‌دهم/ هرکسی دلسوز کشور است باید در این انتخابات شرکت کند
نماینده اصلاح طلب مجلس ششم با اشاره به عملکرد ضعیف دولت روحانی گفت: اگر به سال۹۲ و ۹۶ برگردم به روحانی رای نمی‌دهم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل شکوی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اظهار کرد: به مصلحت مردم و کشور است که شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم.

وی با تاکید بر اینکه از مردم می‌خواهیم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند، تصریح کرد: هرکسی دلسوز کشور است باید در این انتخابات شرکت کند.

نماینده اصلاح طلب زنجان در مجلس ششم در خصوص آرایش انتخاباتی 1400 گفت: فعلا به جمع بندی نهایی نرسیدم که به نظرم بعد از تایید صلاحیت ها می‌توان در این خصوص صحبت کرد.

وی در پاسخ به این سوال که اگر جریان اصلاح طلب بر روی آقای لاریجانی به جمع بندی برسد، شما نیز حمایت خواهید کرد گفت: فعلا معلوم نیست چقدر در این انتخابات در جبهه اصلاحات یا غیراصلاحات فعال باشم اما به عنوان یک ایرانی رای خواهم کرد.

شکوری در پاسخ به این سوال که اگر آقای رئیسی را اصلح تر بدانید آن را اعلام عمومی خواهید کرد، افزود: اگر بر روی هر شخصی به جمع بندی برسم آن را اعلام خواهم کرد.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار موج رسا در مورد عملکرد ضعیف دولت و کاندیداتوری آقای جهانگیری در این شرایط بیان کرد: در مورد کاندیداتوری نظری ندارم اما عملکرد دولت را ضعیف می‌دانم.

نماینده اصلاح طلب زنجان در مجلس ششم در پاسخ به این سوال که اگر به سال 92 و 96 برگردید به آقای روحانی رای می‌دهید اظهار کرد: اگر به آن سالها برگردم به آقای روحانی رای نمی‌دهم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید آقای لاریجانی نیز یک نوع دیگر آقای روحانی است، گفت: در مورد اشخاص اکنون نمی‌خواهم صحبت کنم اما انتقاد جدی به عملکرد دولت دارم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734466
ارسال نظر
نظرات