شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 19:30 منتشر شده در مورخ: 1400/02/26 شناسه خبر: 1734575
بازیگر سینما و تلویزیون:

مردم؛ نقش اول حماسه سازی های کشور/ایران را دوست داریم پس امیدوارانه در انتخابات شرکت کنیم

مردم؛ نقش اول حماسه سازی های کشور/ایران را دوست داریم پس امیدوارانه در انتخابات شرکت کنیم
مهدی قانع گفت: هنرمندان مانند دوره های گذشته، در انتخابات پیشرو نیز مردم و هنردوستان را به عنوان نقش اول برای حضور در بزرگ ترین رویداد کشور دعوت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی قانع بازیگر و مجری تلویزیون در گفتگو با یزدرسا، با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات اظهار داشت: انتخابات یکی از مهم ترین ابزارها برای تحکیم پایه های اقتدار، امنیت و عزت ملی بوده  و حضور حداکثری مردم می تواند مشکل گشای بسیاری از معضلات امروز جامعه باشد.

وی ادامه داد: علیرغم مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد اما باید مردم بدانند در صورت حضور گسترده پای صندوق های رای و انتخاب یک فرد اصلح می توان تمامی مشکلات فعلی را حل کرد زیرا که دشمن متوجه ناکارآمدی تحریم ها و فشارهای خود بر ملت ایران می شود و در مقابل آرمانهای انقلاب سر تسلیم فرود خواهد آورد.

این هنرمندی یزدی با بیان اینکه ملت ایران همیشه بصورت پرشور در انتخابات ها ی مختلف حماسه آفرینی کرده اند خاطرنشان کرد: این درخت سرسبز و ثمربخش در هر دوره، سرافرازتر و ریشه‌دارتر شده و در چشم جهانیان درخشیده و مطمئنا امسال نیز مردم بصیر ایران در روز انتخابات خواهند درخشید.

مجری برنامه خونه زندگی سیمای یزد با دعوت همه مردم به ویژه هنرمندان برای برپایی انتخاباتی پرشور گفت: هنرمندان در جامعه در مسائل مختلف حماسی و سیاسی نقش مهمی را ایفا می کنند و مطمئنا هنرمندان مانند دوره های گذشته، در انتخابات پیشرو نیز مردم و هنردوستان را به عنوان نقش اول برای حضور در بزرگ ترین رویداد کشور دعوت می کنند.

وی با بیان اشاره به شرایط سخت اقتصادی این روزها برای مردم عنوان کرد: در شرایط فعلی هنرمندان شاید از آن دسته از اقشاری هستند که بیش از دیگران ضربه آسیب و ضرر دیده اند اما به عنوان یک هنرمند توصیه می کنم برای آینده بهتر حتی اگر کسی ناامید هم هست با رای خود با برای رسیدن به امیدواری تلاش کند.

قانع در پایان به مسئولین کشور توصیه  کرد با وحدت و همدلی و فارغ از دیدگاههای سیاسی خود تنها به فکر انقلاب و مردم بوده و برای برطرف شدن مشکلات آنها نهایت تلاش خود را به مانند یک سرباز وفادار متعهد به کار ببندند.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1734575
ارسال نظر
نظرات