شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 19:45 منتشر شده در مورخ: 1400/02/26 شناسه خبر: 1734595
کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی:

کشور نیاز به رئیس‌جمهوری دارد که دارای کارنامه روشن انقلابی باشد

کشور نیاز به رئیس‌جمهوری دارد که دارای کارنامه روشن انقلابی باشد
ابوالفضل ظهره‌وند گفت: امروز کشور نیاز به رئیس‌جمهوری دارد که دارای کارنامه روشن انقلابی باشد و گفتمان راستین انقلاب را برای حل مشکلات مردم به کار بگیرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، ابوالفضل ظهره‌وند کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، گفت: در جریان انتخابات دو موضوع، یکی حضور پرشور و مشارکت گسترده مردم و دیگری انتخاب فردی اصلح برای اداره کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی افزود: اینکه تعداد قابل توجهی از چهره‌های شناخته شده از طیف‌های مختلف سیاسی وارد عرصه شده‌اند و برای انتخابات اعلام نامزدی کرده‌‌اند نشان‌دهنده این است که شور انتخاباتی وجود دارد.

سفیر پیشین ایران در ایتالیا اظهار داشت: اینکه برخی از اصلاح‌طلبان هم دارند از دولت کنونی اعلام برائت می‌کنند و تلاش دارند از دولت فاصله بگیرند، این خود نشان دهنده این است که آن‌ها قبول دارند که دولت آقای روحانی ناکارآمد و بی‌تدبیر است.

ظهره‌وند خاطرنشان کرد: جریان اصلاحات برای نجات خودش چاره‌ای ندارد جز اینکه در صحنه فعال باشد و از طرف دیگر راه خودش را از روحانی جدا کند هرچند جدایی آن‌ها از دولت برای مردم باورپذیر نیست.

وی عنوان کرد: هرچند هنوز فضای انتخابات شور و هیجان خیلی زیادی نگرفته است اما شواهد و قرائن نشان می‌‌دهد که انتخابات با مشارکت خوبی برگزار خواهد شد.

تحلیلگر سیاسی اضافه کرد: جریان حامی دولت همچنان تلاش دارد با دوپینگ و کمک‌های بیرونی فضای انتخابات را به نفع خودش رقم بزند و آرا مردم را به نفع خودش جلب کند.

ظهره‌وند ادامه داد: در واقع آمریکا و اروپا در حال حاضر تلاش دارند امتیاز ظاهری به تیم مذاکره‌کننده در وین بدهند تا آن‌ها بتوانند به واسطه آن روی افکار عمومی تأثیرگذار باشند.

وی تأکید کرد: جریان منتقد دولت هرچند حضور فعالی در انتخابات دارد اما باید بداند که صرفا با یک رویکرد معمولی و شعارهای کلیشه‌ای نمی‌تواند آراء مردم را به خودش جلب کند و باید حرف‌های نویی داشته باشد.

کارشناس سیاسی تصریح کرد: امروز کشور نیاز به رئیس‌جمهوری دارد که دارای کارنامه روشن انقلابی باشد و گفتمان راستین انقلاب را برای حل مشکلات مردم به کار بگیرد چرا که ادامه روند گذشته هیچ آورده‌ای برای مردم نخواهد داشت.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1734595
ارسال نظر
نظرات