شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:40 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734658
نظری در گفت‌وگو با دانا:

آیت الله رئیسی مطالبه بر زمین مانده مبارزه با رانت را عملی خواهد کرد/ مجلس برای اصلاح قوانین پشتیبان دولت آینده است

آیت الله رئیسی مطالبه بر زمین مانده مبارزه با رانت را عملی خواهد کرد/ مجلس برای اصلاح قوانین پشتیبان دولت آینده است
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در جهت اصلاح قوانینی که می تواند مجاری ایجاد فساد را مسدود کند، پشتیبان دولت آینده خواهد بود.

«علیرضا نظری»، نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه مبارزه با فساد و رانت و ویژه خواری مستلزم اشراف اطلاعاتی و آشنایی با راه برخورد و ارائه راهکار برخود و در نهایت اراده جدی با استفاده از عوامل اجرایی مناسب است.

وی با بیان اینکه آیت الله رئیسی با توجه به سوابق حضور در سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضائیه اشراف اطلاعاتی نسبت به راه های رانت و ویژه خواری دارد تصریح کرد: وی به خوبی نسبت به فسادهای اقتصادی و راه های وقوع آن آشنایی و اطلاع دارد که همین اشراف اطلاعاتی می تواند مقدمه خوبی برای جلوگیری از وقوع فساد در بخش های اجرایی کشور باشد.

نظری با اشاره به عملکرد آیت الله رئیسی در طول سالهای اخیر در زمینه مبارزه با فساد تصریح کرد: آیت الله رئیسی اراده مبارزه با فساد را دارد.

نماینده مرد خمین با اشاره به اینکه حضور رئیسی در راس قوه مجریه می تواند در جهت اصلاح وضع موجود اثر قابل توجهی داشته باشد تاکید کرد: مجلس در جهت اصلاح قوانینی که می تواند مجاری ایجاد فساد را مسدود کند، پشتیبان دولت آینده خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی می تواند در قامت یک رئیس جمهور از روسای جمهور ادوار گذشته موفق تر باشد خاطرنشان کرد: آقای رئیسی هم به اطلاعات دسترسی دارد و هم با شیوه مقابله با رانت و فساد آشنایی دارد ضمن اینکه اراده بسیار قوی برای مبارزه با فساد دارد.

نظری با بیان اینکه مبارزه با فساد و رانت خواری سالهاست که به عنوان مطالبه عمومی مردم مطرح می شود خاطرنشان کرد: می توان امیدوار بود که با واگذاری سکان قوه مجریه به کسی همچون آیت الله رئیسی این مطالبه برزمین مانده مردم محقق شود.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1734658
ارسال نظر
نظرات