شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:03 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734663
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در جمع جهادگران بسیجی بیجار:

محرومیت زدایی از مهمترین اقدامات سپاه است/ انتخاب فرد اصلح و انقلابی در تغییر وضع موجود نقش مهمی دارد

محرومیت زدایی از مهمترین اقدامات سپاه است/ انتخاب فرد اصلح و انقلابی در تغییر وضع موجود نقش مهمی دارد
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در جمع جهادگران بسیجی شهرستان بیجار با اشاره به اهمیت انتخابات 28 خرداد اظهار داشت: انتخاب فرد اصلح و انقلابی در انتخابات در تغییر وضع موجود نقش مهمی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  کُردتودی، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم تجلیل از جهادگران بسیجی شهرستان بیجار که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن نور سازمان تبلیغات برگزار شد اظهار داشت: یکی از اهداف عالیه انقلاب اسلامی ایران و تدابیر معمار کبیر انقلاب رسیدگی به محرومان و مستضعفان است.

وی افزود: جهاد سازندگی یکی از تشکیلات انقلابی است که از بدو پایه گذاری انقلاب اسلامی ایران برای بازسازی مخروبه ها زمان ستم شاهی و رسیدگی به مناطق کم برخوردار ایجاد شده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: سپاه پاسداران مولود انقلاب است که محرومیت زدایی و راه اندازی اشتغال و ایجاد انگیزه جهت کمک به دیگران در اهم اقدامات آن قرار دارد.

سردار حسینی با اشاره به فعالیت بی منت جهادگران بسیجی در اقدامات خداپسندانه، بیان داشت: حضور شور آفرین جهادگران برای خدمت بی منت به مردم محروم قابل تقدیر است.

وی ادامه داد:امروز به برکت وجود گروه های جهادی شاهد اقدامات امید آفرین در راستای رفع محرومیت در استان کردستان هستیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: گروه های جهادی بدون هیچ منتی محرومیت را از جامعه می گیرند و بدون هیچ مزدی منشا خیر و برکت در جامعه می شوند.

سردار حسینی گفت: در سال 99 سپاه بیت المقدس کردستان بعنوان خادم مردم موفق به احداث 500 واحد مسکن محرومین، اجرای 800 واحد طرح های عمرانی و محرومیت زدایی، مرمت و بازسازی 100 واحد مسکن محرومین، آزاد سازی 137 نفر زندانیان جرائم غیر عمد، تهیه و توزیع 952 سری کامل جهیزیه، توزیع 192 هزار 600 بسته معیشتی، 8هزار و 500 مورد ویزیت رایگان، تهیه و توزیع 4هزار و 500 مورد عینک رایگان، 63 مورد عمل جراحی سنگین شده است.

 وی تصریح کرد:  طرح توسعه 2100 هکتار از باغات پایانه سد آزاد از اقدامات برجسته سپاه بیت المقدس به کمک دولت است که نقش مهمی در تغییر چهره استان کردستان دارد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تاکید اینکه فرهنگ جهاد یادگار اسلام، امام و از برکات انقلاب اسلامی است، افزود: ایستادگی، پافشاری بر ارزش های انقلاب اسلامی همیشه نتیجه بخش بوده و مصداق بارز آن تشکیل انقلاب و پیروزی در جنگ تحمیلی است.

سردار حسینی با اشاره به اینکه محور مقاومت نتیجه پافشاری مردم مظلوم کشورهای اسلامی است، گفت: در جنگ نابرابر بین فلسطینی ها مظلوم و آواره از خانه و کاشانه خود با اسرائیل جعلی، رانده شده از کشورهای اروپایی جمع شده در سرزمین مقدس ما مسلمان ها، امروز شاهد مقاومت هستیم.

وی گفت: امروز به مدد پایداری مردم مظلوم فلسطین شاهد ، فرود آمدن آتش این ملت مظلوم بر سر اسرائیل و گنبد آهنین هستیم که نتیجه پافشاری و پایداری این قوم ستمدیده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به مهمترین رویداد سیاسی کشور در تاریخ 28 خرداد بیان داشت: اتتخابات از اهمیت خاصی در کشور ما برخوردار است زیرا مردم در سرنوشت کشور خودشان دخیل هستند.

سردار حسینی اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای جهت انتخاب فرد اصلح از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی بر مبنای حضور مردمی است، بیان داشت: اهمیت انتخابات، سلامت انتخابات، رقابت بین افراد، گروه ها و جناح هایی مختلفی که احساس می کنند می توانند سکان دار این موضوع باشند از اهمیت خاصی برخوردار است.

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر کردستان گفت: با توجه به تغییرات جهانی و منطقه ای و پایان این دولت که ضعیف عمل کرده است انتخابات از حساسیت فوق العاده ای برخوردار است.

سردار حسینی عنوان کرد: در دولت انقلابی رییس جمهور باید فرد انقلابی، شجاع، مدیر، آگاه به ظرفیت های داخلی و خارجی و بر محور مقاومت پافشاری داشته باشد و مردم باید بدانند رییس جمهور نفر دوم مملکت است که بودجه در اختیار دارد و با داشتن زیر مجموعه گسترده از بالا به پایین نقش مهمی در پیشرفت کشور و بهبود وضعیت اقتصادی و رفع مشکلات مردم دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734663
ارسال نظر
نظرات