شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1400/02/28 شناسه خبر: 1734665
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس:

دستگاه قضایی اتهام مطرح شده مدیر ارشد شهرستان مه‌ولات را تعیین تکلیف کند

دستگاه قضایی اتهام مطرح شده مدیر ارشد شهرستان مه‌ولات را تعیین تکلیف کند
زنگنه گفت: از دستگاه قضایی استان انتظار است اتهام مطرح شده در خصوص یکی از مدیران شهرستان مه ولات را سریع تر تعیین تکلیف کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن زنگنه، نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: از دستگاه قضایی استان انتظار داریم در خصوص اتهام مطرح شده برای یکی از مدیران شهرستان مه ولات، سریع تر اظهار نظر و تعیین تکلیف کنند.

وی تصریح کرد: از همان اوایل تشکیل پرونده در جریان امور قرار گرفتم و پیگیری های لازم در این زمینه انجام شد.

زنگنه  افزود: با توجه به رسانه ای شدن این موضوع در شهرستان و درخواست های متعدد مردم و ارسال طومارهای اعتراضی به دفتر نماینده و امام جمعه شهرستان، درخواست ما از دستگاه قضایی استان ای انست که هر چه سریعتر در این زمینه اعلام نظر کنند.

وی با بیان این‌که فساد یک مدیر دولتی با فساد یک شهروند عادی متفاوت است، گفت: انتظار داریم که اگر اتهام مطرح شده مدیر ارشد دولتی در شهرستان اثبات شده با صراحت اعلام شود و از ادامه کار مدیر خاطی جلوگیری شود و در صورتی که اتهام برای دستگاه قضایی ثابت نشده هم اعلام شود تا از هتک حرمت یک مومن جلوگیری شود.

وی مرجع رسیدگی را دستگاه قضا عنوان کرد و افزود: هنوز این اتهام اثبات نشده و لذا ما هم حق پیش داوری نداریم اما به جهت تبعات منفی فضای بوجود آمده، تسریع دادگستری استان، می تواند در کاهش این تبعات موثر باشد.

زنگنه بیان کرد: از اقدام قاطعانه دادستانی مه ولات و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی شهرستان که در مبارزه با فساد و صیانت از حقوق مردم و بیت المال، پرونده درخشانی دارند، تقدیر و تشکر می کنم.

 
در روزهای پایانی اسفند سال گذشته یکی از مدیران ارشد شهرستان مه ولات در حال گرفتن رشوه دستگیر و پرونده پس از سیر مراحل قانونی به حوزه قضایی مرکز استان ارسال شد.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1734665
ارسال نظر
نظرات