شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:06 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734700
با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان؛

آیین کلنگ زنی 1000 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در روستای دارغیاث بیجار برگزار شد+ تصویر

آیین کلنگ زنی 1000 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در روستای دارغیاث بیجار برگزار شد+ تصویر
با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، مراسم کلنگ زنی احداث یک هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته حضرت امام خمینی(ره) با مشارکت سپاه بیت المقدس کردستان و کمیته امداد در روستای دارغیاث شهرستان بیجار برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، در راستای محرومیت زدایی و به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد آزاد سازی خرمشهر مراسم کلنگ زنی احداث واحدهای مسکونی مشارکتی سپاه بیت المقدس کردستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان و مدیر کل بنیاد مسکن در روستای دارغیاث بیجار برگزار شد.

فرمانده سپاه بیجار در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دوران دفاع مقدس اظهار داشت: طبق برنامه قرار است 50 هزار واحد مسکن محرومین در کشور ساخته شود که یک هزار آن سهم استان کردستان است.

وی افزود: در مرحله اول احداث 120 واحد مسکن برای محرومین استان کردستان در مناطق روستایی آغاز می شود.

سردار حسینی گفت: به برکت انقلاب اسلامی، حسن توجه رهبر انقلاب و خادمین مردم در کمیته حضرت امام خمنی (ره) این اتفاق مهم رخ داد و در دو سال گذشته بالغ بر 500 واحد مسکن محرومین در دستور کار استان واقع شد که طبق برنامه تعدادی از آن محقق و مابقی در طول امسال به بهره برداری می رسد.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر ادامه داد: به اذن خداوند و توکل بر ائمه اطهار امروز احداث 120 واحد مسکن محرومین از یک هزار واحد از روستای دارغیاث شهرستان بیجار آغاز می شود و امیدواریم روزی برسد که هیچ محرومی در استان کردستان نداشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه خدمت به محرومین از اقدامات ارزشمندی است که امام خمینی (ره) بنیانگذار آن بود و تشکیلاتی به نام کمیته امام خمینی(ره) تشکیل شد و با صلابت ، قدرت در حال خدمت به محرومین است و ما هم در توفیق خدمت رسانی به محرومین استان در کنار این عزیزان داشتیم که امیدواریم این اقدامات موجب رفع چهره محرومیت از استان کردستان شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1734700
ارسال نظر
نظرات