شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734711
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان:

رعایت پروتکل‌های بهداشتی کماکان تنها راه مهار و کنترل کرونا است

رعایت پروتکل‌های بهداشتی کماکان تنها راه مهار و کنترل کرونا است
محمد ابراهیم زارعی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان رعایت پروتکل های بهداشتی را کماکان تنها را موثر در مقابلە با گسترش بیماری کرونا عنوان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، محمد ابراهیم زارعی در جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا ، ضمن قدردانی از تلاش کادر بهداشت و درمان و همه نهادها و ارگانهایی که یاری رسان مردم در مقابله با بیماری کرونا هستند، گفت: کاری که می تواند ما را در مبارزه با کرونا موفق کند تلاش برای فرهنگ سازی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی است.

وی افزود: تشکل های غیر دولتی، امامان جمعه و جماعات و افراد صاحب نفوذ و دارای جایگاه اجتماعی می توانند در آگاه سازی و اطلاع رسانی به مردم نقش موثری داشته باشند و باید از طرفیت آنان استفاده کرد.
 
 زارعی در بخش دیگری از سخنان خود به صحبت های مختلف و گمانه زنی ها در خصوص چگونگی واکسیناسیون نیز گفت: افراد فاقد تخصص در این زمینه نباید اظهار نظر کنند، بلکه اطلاع رسانی در این رابطه صرفا باید از طریق علوم پزشکی و صدا و سیما انجام گیرد.
 
وی اضافه کرد: واکسیناسیون افراد طبق اولویت و ومصوبات ستاد ملی کرونا انجام می شود و همه باید پایبند به این مصوبات باشند.
 
 زارعی با بیان اینکه ممکن است در حاشیه شهرها رعایت پروتکل های بهداشتی به خوبی صورت نگیرد گفت: لازم است از هر طریق ممکن در این نواحی اطلاع رسانی کافی برای مردم و در خصوص رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی انجام شود.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1734711
ارسال نظر
نظرات