شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:08 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734787
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

انتخابات صحنه هماورد با کسانی است که به دنبال تضعیف توان ملی هستند

انتخابات صحنه هماورد با کسانی است که به دنبال تضعیف توان ملی هستند
سلیمی گفت: انتخابات یک صحنه هماورد با کسانی است که به دنبال تضعیف توان ملی هستند و از این جهت حضور مردم موجب تضمین امنیت و استقلال کشور می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارآفتاب با بیان اینکه انتخابات صحنه بروز قدرت ملی است گفت: میزان مشارکت مردم در انتخابات موجب افزون‌تر شدن توان ملی کشور خواهد شد.

سلیمی تصریح کرد: صحنه انتخابات یک صحنه هماورد با کسانی است که به دنبال تضعیف توان ملی هستند و از این‌جهت انتخابات اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد چون عرصه‌ای است که حضور مردم موجب تضمین امنیت و استقلال کشور می‌شود.

وی اظهار کرد: هرچند در سال‌های اخیر متأسفانه رفتارهای باعث دلزدگی مردم شد ولی نباید اقدامات نادرست این دولت را به‌پای نظام گذاشت لذا باید همه حضورداشته باشیم مخصوصاً امسال که در خارج از کشور هم بدخوان ملت ایران مترصدند که از کوچک‌ترین اشتباهات ضربه‌های سهمگین به ما بزنند و عدم حضور پای صندوق رأی همان اتفاقی است که ممکن است دشمن را برای فشار بیشتر به ملت جری کند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در انتخابات آتی خوشبختانه همه سلایق سیاسی نماینده دارند اما برخی متأسفانه برای اینکه امتیازاتی را بگیرند و برای فریب افکار عمومی و اینکه سبد آرای آن‌ها با مشکل مواجه شده است به‌دروغ می‌گویند که برخی گرایش‌های فکری در این انتخابات نماینده ندارد بنابراین همه می‌توانند حضور پیدا کنند و کسی را انتخاب کنند که بهتر از دیگران بتواند این کشتی را در این دریای متلاطم هدایت کند.

سلیمی اظهار کرد: هرچند که همه سلایق نماینده دارند اما مردم هم باید در بین گزینه‌ها کسی را انتخاب کنند که توان بیشتری دارد، برنامه دارد و خودش و اطرافیانش از فساد فاصله‌دارند، فردی امین و صادق که با شعارهای فریبنده به دنبال جابجایی رأی مردم نیست و منطق و استدلال سرمنشأ حرکت‌های اوست.

نماینده مردم دلیجان و محلات خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم انتخابات خوبی را داشته باشیم یعنی انتخابات پر شوری با شرایطی که در کشور هست رقم خواهد خورد و امیدواریم این منشأ یک تحول معنادار در کشور باشد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1734787
ارسال نظر
نظرات