شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734791
بازیگر سینما و تلویزیون:

به خاطر ایرانی بودنم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنم/ رئیس‌جمهور آینده باید بتواند با مردم هم ذات پنداری کند

به خاطر ایرانی بودنم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنم/ رئیس‌جمهور آینده باید بتواند با مردم هم ذات پنداری کند
پروانه معصومی، با بیان اینکه حتما در انتخابات آینده شرکت و رأی خواهم داد، گفت: رئیس جمهور آینده باید درکی از فقر داشته باشد و بتواند با مردم هم‌ذات‌پنداری کند ولی شاهد بودیم که رئیس جمهور فعلی این کار را نکرد و صرفا در کاخ خود نشسته بود و درکی از وضعیت عموم مردم و نیازمندان نداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی اختصاصی با دیار آفتاب، در خصوص انتظار جامعه هنرمندان از رئیس جمهور آینده، گفت: جامعه هنرمندان بغیر از معدود افرادی که در این وضعیت کرونا در حال کار هستند، وضعیت خوبی ندارند. خصوصا بازیگران پیشکسوتی که در این راه استخوان خُرد کرده اند اصلا حال و روز خوبی ندارند.

وی افزود: متاسفانه بازیگران پیشکسوت هیچ حمایتی نمی شوند و صرفا انجمن بازیگران پیشکسوت حمایت هایی بسیار جزئی و محدود از ما می کند ولی این حمایت های بسیار ضعیف اصلا کفاف زندگی بازیگران را نمی کند.

این بازیگر پیشکسوت ادامه داد: از رئیس جمهور آینده انتظار دارم، نگاه جامعی به جامعه پیشکسوتان بازیگری داشته باشد که البته هیچکدام از رؤسای جمهور قبلی خصوصا در هشت سال آخر، چنین نگاهی نداشتند.

معصومی با اشاره به مهم بودن مسائل اقتصادی برای عموم جامعه، گفت: به جز معدود افرادی که زندگی های مرفهی دارند، بقیه مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند و نمی توانند با این وضعیت زندگی مناسبی داشته باشند. اگر رئیس جمهور بتواند با تلاش خود کاری بکند که مردم از وضعیت زندگیشان رضایت داشته باشند، آن زمان است که مردم به داشتن چنین رئیس جمهوری افتخار می کنند وگرنه رئیس جمهور شدن جز یدک کشیدن یک عنوان چیز دیگری نیست.

این بازیگر پیشکسوت با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید وضعیت مردم را درک کند، گفت: کسی که می خواهد در آینده در چنین پستی قرار بگیرد باید بتواند درکی از فقر داشته باشد و نیازمندان را درک کند. کسی باشد که در میان مردم عبور و مرور کند و با متن جامعه در ارتباط باشد. در یک کلام بتواند با مردم هم‌ذات‌پنداری کند ولی شاهد بودیم که رئیس جمهور فعلی این کار را نکرد و صرفا در کاخ خود نشسته بود و درکی از وضعیت عموم مردم و نیازمندان نداشت.

وی با بیان اینکه حتما در انتخابات آینده شرکت و رأی خواهم داد، گفت: رأی خواهم داد برای اینکه رهبرمان از ما خواسته که رأی بدهیم. البته رأی دادن ما باعث می شود تا صندوق های رأی خلوت نباشد و وجهه ملی ایران در دنیا حفظ شود. همچنین به دلیل اینکه ایرانی هستم و به این ایرانی بودنم افتخار می کنم صد در صد به کسی که فکر می کنم در بین نامزدهای ریاست جمهوری بهتر است، رأی می دهم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1734791
ارسال نظر
نظرات