شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734806
بازیگر سینما وتلویزیون:

هنرمندان با تولید محتوای غنی در انتخابات امید آفرینی کنند

هنرمندان با تولید محتوای غنی در انتخابات امید آفرینی کنند
بازیگر سینما و تلویزیون گفت:هنرمندان باید با تولید محتوای غنی و امید آفرین زمینه را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای فراهم آورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اصغر بمانی در گفتگو با یزدرسا، با بیان اینکه جامعه هنری استان همیشه همراه و همگام با مردم در انتخابات حضور پرشوری داشته اند اظهار داشت: هنرمندان به علت توانایی ها و استعدادها وظرفیت های مردمی که دارند میتوانند با تولید محتوای غنی و امید آفرین زمینه را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای فراهم آورند.

وی ادامه داد: در امسال به علت وجود بیماری کرونا و لغو برنامه ها و مناسبت های جمعی، نقش فضای مجازی بسیار پررنگ تر از قبل است که هنرمندان باید با استفاده از این فضا فعالیت های شور آفرین خود را ادامه دهند.

بمانی با اشاره اینکه حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای میتواند دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را ناامید کند خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در اولویت اول باید باشد و در مرحله بعد باید بدون توجه به جایگاه و مواضع سیاسی افرادی را انتخاب کرد که توانایی حل مشکلات را داشته باشند و برای حل مشکلات دلسوزانه تلاش میکنند.

این مجری باسابقه تلویزیون  با بیان اینکه این انتخابات سرنوشت ساز و حیاتی است تصریح کرد: در طول42سال گذشته ثابت شده که هر پست و جایگاهی که در دست افراد انقلابی، مومن و دلسوز بوده پیشرفتها و موفقیتهای چشمگیر و فوق العاده ای بدست آمده و هیچ مانعی نتوانسته در روند صعودی و موفقیت خللی ایجاد کند.

اصغر بمانی در پایان اظهار داشت: مردم فهیم سرزمین ایران زمین همیشه و در تمام صحنه هایی که به حضور آنها نیاز بوده است حضور داشته و حتی از بسیاری مسئولین جلوتر بوده اند وخود شرایط حساس و واقعیت های موجود را درک میکنند و حرکتی انجام نمی دهند که موجب خدشه به نظام شود.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1734806
ارسال نظر
نظرات