شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734808
امام جمعه بروجرد:

انتخاب اصلح شرایط را برای استفاده از ظرفیت‌های داخلی مهیا می‌کند

انتخاب اصلح شرایط را برای استفاده از ظرفیت‌های داخلی مهیا می‌کند
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه انتخاب اصلح شرایط را برای استفاده از ظرفیت‌های داخلی مهیا می‌کند، گفت: کسی که دارای تقوا، صداقت، توانمندی و راستگویی است می‌تواند به‌عنوان انتخاب اصلح معرفی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سید علی حسینی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در انتخابات پیش رو دو وظیفه مهم بر عهده همه مردم است، یکی حضور پرشور در پای صندوق‌های رای و دیگری انتخاب اصلح است.

وی افزود: دشمن تلاش دارد تا مردم را دلسرد کند، اگرچه مشکلاتی در کشور وجود دارد اما راه حل رفع مشکلات حضور در انتخابات و انتخاب فردی است که بتواند با اولویت بندی برای حل مشکلات، با روحیه جهادی و انقلابی اقدام نماید.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه حضور در انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران را تقویت می کند، تصریح کرد: حضور در انتخابات سبب می شود تا اعتبار نظام در دنیا بالاتر رود و به انقلاب اسلامی ایران قدرت مضاعف می دهد.

حجت الاسلام حسینی با تاکید بر انتخاب اصلح عنوان کرد: کسی که دارای تقوا، صداقت، توانمندی و راستگویی است می تواند به عنوان انتخاب اصلح معرفی شود و وظیفه ما این است که از بین گزینه هایی که کاندیدا شده اند، بهترین فردی که توانایی اداره کردن، حل مشکلات، برنامه ریزی برای رفع دغدغه ها و مسائل را دارد انتخاب کنیم.

وی بیان کرد: ضروری است کسی انتخاب شود که دغدغه لازم را برای حل مشکلات داشته باشد، بتواند از ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی برای رفع مشکلات و پیشرفت ها و توسعه استفاده کند.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: صادقانه کار کردن یکی از مهمترین خصیصه های منتخب مردم است که این فرد می تواند با صداقت، شجاعت و قدرت در جهت پیشبرد اهداف موفق باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734808
ارسال نظر
نظرات