شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:34 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734891
امام جمعه موقت اراک:

حمایت از ملت مظلوم فلسطین یک ضرورت مهم است/جنایت های رژیم صهیونیستی شرم آور است

حمایت از ملت مظلوم فلسطین یک ضرورت مهم است/جنایت های رژیم صهیونیستی شرم آور است
حجت الاسلام عبداللهی گفت: جنایت ها و جرم هایی که رژیم صهیونیستی علیه ملت ها و مسلمانان در طول این سال ها انجام داده جزء وحشی ترین و بی سابقه ترین جنایت ها در طول تاریخ است و حتی این مسئله بارها توسط جهان عرب تکرار شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیارآفتاب؛ حجت الاسلام قاسم عبدالهی امام جمعه موقت اراک امروز در آیین تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون استان مرکزی در محکومیت حملات تروریستی رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و افغانستان گفت: امروز به برکت تفکر حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی موازنه قوا به سمت ملت قهرمان و مظلوم فلسطین است و دشمنان مسلمانان روز به روز ضعیف تر از گذشته و به فضل الهی نابودی آنها و بیرون شدن آنها از منطقه اسلامی در آینده ای نزدیک رقم خواهد خورد.

وی افزود: امروز هر جنایتی که در دنیا اتفاق می افتد یک طرف عامل آن رژیم منحوس صهیونیستی است و این رژیم منحوس با دولت ها و کشورهایی هم که دوست هستند این رفتار خائنانه دارند و نمونه آن آمریکا است که جنایت های رژیم منحوس صهیونیستی در درون خود آمریکا هم مشهود است.

امام جمعه موقت اراک اظهار کرد: امروز حاکمیت آمریکا از آن رژیم صهیونیستی است و علیرغم توطئه ها و جنایات های فراوان این رژیم در خود آمریکا باز هم شاهد حمایت های دولت مردان و حاکمیت آمریکا از این رژیم  هستیم.

وی ادامه داد: جنایت ها و جرم هایی که رژیم صهیونیستی علیه ملت ها و مسلمانان در طول این سال ها انجام داده جزء وحشی ترین و بی سابقه ترین جنایت ها در طول تاریخ است و حتی این مسئله بارها توسط جهان عرب تکرار شده است.

عبداللهی بیان کرد: کودک کشی و وحشی گری رژیم صهیونیستی علیه نسل های جدید و آموختن آموزه های انحرافی به ملت خودشان برای جنایت علیه نسل جدید سابقه ای دیرینه دارد و جنایت های این رژیم شرم آور و وقاهت آور است.

وی با بیان اینکه امروز دین اسلام و مکتب حضرت امام(ره) به ما می آموزد به یاری انسان های که مورد ظلم واقع شده اند بشتابیم،گفت: حمایت از ملت مظلوم فلسطین امروز یک ضرورت مهم است که همه ملت های مسلمان باید به آن توجه داشته باشند.

امام جمعه موقت اراک افزود: مقاومت ملت مظلوم فلسطین و جهاد اسلامی در تاریخ ماندگار خواهد شد و ملت غیور ایران همچون گذشته در کنار فلسطینیان باقی خواهد ماند چراکه حمایت از ملت های مظلوم مبتنی بر دین خداوند و سنت پیامبر اسلام است و امروز محکوم کردن حوادث اخیر در مسجدالاقصی یک وظیفه همگانی است.

وی بیان کرد: بیداری و هوشیاری ملت فلسطین در برابر جنایت های ظالمانه صهیونیستها قابل تقدیر است و این ملت قهرمان باید روز به روز خود را قوی کنند و این مسیر را با قدرت ادامه بدهند.

عبداللهی با اشاره به اینکه امروز افزایش توان جبهه مقاومت موجب دلگرمی ملت های مسلمان و منطقه شده،گفت:این قطعا بشارت دهنده آینده ای روشن و درخشان برای امت اسلام است.

وی خاطر نشان کرد: انتخابات خرداد ماه یک رزمایش سیاسی است که اقتدار و عزت ملت ایران را به رخ می کشاند و به فضل الهی ملت ایران با حضور حماسه ساز و آگاهانه خود در این رزمایش بار دیگر برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت می رسانند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734891
ارسال نظر
نظرات