شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 20:49 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734973
نماینده سابق مجلس:

حضور یکپارچه مردم در انتخابات، پاسخ معناداری به فشارها و خصومت دشمنان خواهد داد

حضور یکپارچه مردم در انتخابات، پاسخ معناداری به فشارها و خصومت دشمنان خواهد داد
غلامرضا شرفی گفت: قطعا حضور مردم در صحنه انتخابات این دوره از ریاست جمهوری با توجه به مشکلاتی که ما در دو سه دوره اخیر داشته‌ایم و مشکلات بین‌المللی که بعضا وجود داشته و شیطنت‌هایی که استبکبار علیه کشور ما داشته، می‌تواند جلوه بیشتر و معناداری داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، غلامرضا شرفی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، گفت: مردم زمانی می توانند روی بهتر زندگی را درک کنند که بتوانند بیشترین مشارکت در تصمیم‌گیری را داشته باشند آن هم تصمیم‌گیری که عقلایی به دور از احساسات است.

وی افزود: مطمئنا در موضوع قوه مجریه مردمی که نزدیک‌ترین و ملموس‌ترین رفتار را با این قوه داشته باشند می‌توانند انتظار داشته باشند که مسئولان، مدیران و دست‌اندرکاران قوه مجریه نیز متقابلا همین رفتار را با زندگی مردم داشته باشند.

نماینده سابق مجلس اظهار داشت: شاید تصور از حضور در انتخابات‌ها بعضا یک امر سمبلیک استنباط شود اما به معنای واقعی یکی از شاخصه‌های توسعه همین اعتماد متقابل مردم و مسئولین به همدیگر است.

شرفی خاطرنشان کرد: لذا من فکر می کنم در این شرایط آنچه که می‌تواند برای سعادت دنیوی مردم و کشور موثر باشد این است که ما بتوانیم مدیران کارآمد و جدیدی را انتخاب کنیم.

وی تأکید کرد: قطعا حضور مردم در صحنه انتخابات این دوره از ریاست جمهوری با توجه به مشکلاتی که ما در دو سه دوره اخیر داشته‌ایم و مشکلات بین‌المللی که بعضا وجود داشته و شیطنت‌هایی که استبکبار علیه کشور ما داشته، می‌تواند جلوه بیشتر و معناداری داشته باشد.

شرفی اضافه کرد: حضور مردم در این دوره انتخابات از این جهت بیش از گذشته قابل اهمیت است که بعد از این همه سختی‌ها مردم همچنان همبستگی و اعمتاد و امید دارند و می‌توانند با روی کار آوردن نیروهای کارآمدتر و با تجربه‌تر و استفاده از تجربیات گذشتگان با استقلال در مسیر پیشرفت کشور گام بردارند.

وی عنوان کرد: انتخابات یک آزمون برای هوشیاری و بیداری و صاحب تحلیل بودن مردم است لذا از آنجایی که مردم ایران هوشیار و صاحب تحلیل هستند این انتخابات را نیز بسیار جدی می‌گیرند  و قطعا با روی کار آوردن دولتی جدید پرده‌ای نو از نقش‌آفرینی خود را به منصه ظهور خواهند رساند و امیدواریم مسئولین نیز پاسخ شایسته‌ای به اعتماد مردم بدهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734973
ارسال نظر
نظرات