شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 20:52 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734992
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الیگودرز:

مشارکت حداکثری در انتخابات، کلید حل مشکلات کشور است

مشارکت حداکثری در انتخابات، کلید حل مشکلات کشور است
حجت‌الاسلام لرستانی گفت: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی راه‌حل قوی شدن کشور و عبور از موانع و مشکلات پیش روی نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حجت‌الاسلام علی لرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به اینکه نیروهای مسلح به‌هیچ‌وجه وارد دسته‌بندی‌های سیاسی نمی‌شوند، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان نهاد پاسدار انقلاب و ارزش‌ها و دستاوردهای آن، در حفاظت از انقلاب و نظام اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند و دشمنان بدانند که فضاسازی‌های آن‌ها باعث انفعال ما نخواهد شد.

وی افزود: سپاه به بصیرت افزایی، روشنگری، دعوت به حضور حداکثری مردم در انتخابات، امنیت و سلامت انتخابات کمک می‌کند، اما هرگز مصداقی در این انتخابات ندارد و کاندیدایی نخواهد داشت، زیرا مردم را باور داریم و می‌دانیم آنچه مردم بخواهند ملاک است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الیگودرز با اشاره به اینکه سپاه با هماهنگی و انسجام داخلی نسبت به تحرکات دشمن عمل می‌کند، عنوان کرد: سپاه همچون گذشته در دفاع از انقلاب با بصیرت و آگاهی و محور قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای تحقق حضور حداکثری و شوق‌انگیز مردم در انتخابات تلاش خواهد کرد.

وی دکترین سیاسی سپاه را مبنای عمل و رفتار سیاسی سپاه و مبتنی بر اندیشه‌های امامین انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صیانت از اصل انقلاب، ارکان و ماهیت انقلاب هیچ‌گاه بی‌طرف نبوده و نخواهد بود ما در برابر جبهه استکبار بی‌طرف نیستیم، اما درون جبهه انقلاب در هیچ شرایطی از مصداق و یا شخصی حمایت نمی‌کنیم و مبنای حرکت سپاه فراجناحی است.

لرستانی مشارکت را بهترین راه تغییر برای حل مشکلات دانست و بیان کرد: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی راه‌حل قوی شدن کشور و عبور از موانع و مشکلات پیش روی نظام جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734992
ارسال نظر
نظرات