شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:11 منتشر شده در مورخ: 1400/02/28 شناسه خبر: 1735185
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد:

توزیع اقلام معیشتی با همکاری سپاه و آموزش و پرورش بین نیازمندان

توزیع اقلام معیشتی با همکاری سپاه و آموزش و پرورش بین نیازمندان
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: در ۱۴ ماه گذشته اقلام معیشتی خانواده‌های نیازمندی که اطلاعات آن‌ها در اختیار آموزش و پرورش بود، جمع‌آوری و توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد صیدلو در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به اهداف مشترک بسیج و آموزش و پرورش اظهار کرد: در دوره‌ای که درگیر کرونا بودیم حرکت و فرهنگ بسیجی که در همه نهادها به‌ویژه در آموزش و پرورش تسری پیدا کرده است باعث شد به کمک مردمی که در حوزه‌های مختلف نیازمند یاری و مساعدت هستند، اقدام شود.

 
وی با اشاره به جمع‌آوری اقلام معیشتی در دوره فراگیری بیماری کرونا گفت: در ۱۴ ماه گذشته اقلام معیشتی خانواده‌های نیازمندی که اطلاعات آن‌ها در اختیار آموزش و پرورش بود جمع‌آوری و توزیع شد و معلمان در کنار بسیجیان بارها و بارها صحنه‌های زیبایی از این کمک‌ها را به نمایش گذاشتند.
 
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران عنوان کرد: سپاه و آموزش و پرورش هر دو در این فکر هستند که انسان‌هایی تربیت شوند که به عنوان شهروند، به مراتبی از حیات طیبه دست پیدا کنند تا بتوانند به مملکت خود، آب و خاک و دین و پرچم خود پایبند باشند و برای آن اگر لازم شد جانفشانی کنند و این هدف مشترک سبب شده بسیج و آموزش و پرورش در بسیاری از کارها با یکدیگر همکاری کنند.
 
وی بیان داشت: آنچه در ساختار آموزش و پرورش به عنوان آموزش رفاهی انجام می‌شود بدون کمک سپاه و بسیج حتما شدنی نیست و حضور سپاه باعث می‌شود آموزشی که در ساختار رسمی آموزش و پرورش وجود دارد با کیفیت بیشتری انجام شود.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/1735185
ارسال نظر
نظرات