شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 18:01 منتشر شده در مورخ: 1400/02/28 شناسه خبر: 1735256
امام جمعه تربت حیدریه:

آزادی فلسطین و قدس شریف از آرمان های بلند انقلاب اسلامی است

آزادی فلسطین و قدس شریف از آرمان های بلند انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام عصمتی گفت: ما امروز به امت اسلامی اعلام می کنیم آزادی فلسطین و قدس شریف از آرمانهای بلند انقلاب اسلامی است و نابودی رژیم اشعالگر با اتحاد و همدلی امت ها و دولت های اسلامی محقق می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ در پی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار دانش آموزان بی دفاع افغانستان جمعی از طلاب حوزه های علمیه و ائمه جماعات مساجد تربت حیدریه ظهر امروز با برگزاری تجمع اعتراض آمیز در محل حوزه علمیه مرحوم هراتی این جنایات را محکوم کردند .

حجت الاسلام عصمتی امام جمعه تربت حیدریه در این مراسم گفت : مدعیان دروغین حقوق بشر برای تامین منافع خود در برابر جنایات رژیم اشغالگر قدس سکوت کرده اند و حال کودکان مظلوم را نمی دانند.

وی تصریح کرد: جنایتهای رژیم اشغالگر قدس از یک سو و بیداری همه مظلومان در سرزمین های اشغالی و وحدت و انسجام و همت واحد برای مقابله با غاصبان از سوی دیگر تجلی قدرت جبهه مقاومت را رقم زده و می رود تا این غده منحوس و سرطانی را از صفحه روزگار محو کنند.

عصمتی گفت: این فرزندان با الهام از قرآن در کنار یکدیگر در برابر جنایات اسرائیل ایستاده و هیمنه دشمن را شکستند، چرا که امت اسلامی معتقد است با الهام از رهبر معظم انقلاب راه نجات فلسطین همدلی و ید واحده بودن در برابر دشمن است.

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: ما امروز به امت اسلامی اعلام می کنیم آزادی فلسطین و قدس شریف از آرمانهای بلند انقلاب اسلامی است و نابودی رژیم اشعالگر با اتحاد و همدلی امت ها و دولت های اسلامی محقق می شود.

در این تجمع شرکت کنندگان با شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل و یا ایهاالمسلمون اتحدوا جنایات دشمنان اسلام در فلسطین و افغانستان را محکوم کردند .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1735256
ارسال نظر
نظرات