شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1400/02/28 شناسه خبر: 1735282
امیر نصیرزاده:

دشمن به جنگ سایبری رو آورده است

دشمن به جنگ سایبری رو آورده است
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: دنیای امروز عرصه جنگ‌ها متنوع شده و دشمن به جنگ سایبری و شناختی رو آورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم پرسش و پاسخ و دیدار چهره به چهره با کارکنان وظیفه آموزشی در فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی که به صورت وبیناری با مراکز آموزشی پایگاه‌های هوایی شهید بابایی اصفهان و شهید دوران شیراز نیز برگزار شد، با بیان اینکه نیروی رزم در نیروی هوایی ارتش خلبانان هستند، گفت: تمام تلاش ما در نیروی هوایی این است که از تخصص و توانمندی سربازان در بخش‌های پشتیبانی استفاده کنیم تا بهره‌وری کار افزایش پیدا کند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در تمام دیدارهای عمومی و خصوصی با فرماندهان نیروی هوایی ارتش، به طور ویژه در مورد سربازان توصیه‌های ارزشمندی کرده‌اند و به طور کل نگاه خاص و ویژه‌ای به سربازان و دغدغه‌های آنها به عنوان آینده‌سازان کشور دارند و ما نیز ملزم به اجرای فرامین و توصیه‌های معظم‌له هستیم.

امیر نصیرزاده با بیان اینکه نظم و انضباط لازمه کار نظامی‌گری و محیط‌های نظامی است، ادامه داد: بهره‌گیری و اجرای امور انضباطی برای آگاهی بخشی به سربازان و در راستای حفظ شأن و شخصیت سربازان انجام می‌گیرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به پیشرفت‌های نیروی هوایی در سال‌های اخیر گفت: هواپیما، پیچیده‌ترین فناوری در جهان است، به طوری که از تمام علوم با گرایش‌های مختلف در ساخت آن استفاده می‌شود و نیروی هوایی در سال‌های پس از انقلاب اسلامی، پیشرفت قابل توجهی در ساخت هواپیما و شبیه‌سازها و قطعات آن داشته است.

وی با اشاره به نقش نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: نیروی هوایی در دوران دفاع مقدس وظایف حیاتی و متعددی برعهده داشت که از جمله آن می‌توان، حمله به تاسیسات نظامی و اقتصادی عراق با هدف فلج کردن اقتصاد آن کشور و جلوگیری از پشتیبانی از جبهه جنگ، پشتیبانی از سایر نیروها مانند نیروی زمینی و دریایی و حملات آفندی به خاک دشمن و همچنین مواردی مانند اسکورت نفتکش‌ها اشاره کرد و در این راه خلبانان زیادی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

امیر نصیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: در دنیای امروز عرصه جنگ‌ها متنوع شده و دشمن به جنگ سایبری و شناختی رو آورده است. وظیفه شما جوانان عزیز، تقویت خود در عرصه‌های شناختی و افزایش آگاهی لازم در زمینه جنگ نرم است.

گفتنی است؛ در این مراسم به سوالات طرح شده از سوی سربازان و کارکنان وظیفه نیروی هوایی ارتش که از مراکز آموزشی ارسال شده بود، توسط امیر نصیرزاده، و معاون نیروی انسانی این نیرو پاسخ داده شد.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1735282
ارسال نظر
نظرات